To byl náš hit (TV pořad)

Hudební / Soutěžní

Česko, 2011, 90 min

Roman Petrenko

Účinkují:

Petr Vondráček, Karel Gott, Michal Malátný, Michal David, Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Petr Janda, Marta Jandová, Václav Noid Bárta, Jiří Suchý, Zuzana Norisová, Petra Janů, Leona Machálková, Alexander Hemala, Alice Bendová, Lenka Filipová, Martin Zounar, Pavel Vítek, Martina Balogová, Jan Bendig, Saskia Burešová, Heidi Janků, Roman Vojtek, Tomáš Savka, Josef Vágner, Jiří Škorpík, Dalibor Janda, Stanislav Hložek, Karel Vágner, Martin Pošta, Dominik Hašek, Tereza Brodská, Michal Dvořák, Jitka Zelenková, Marcela Březinová, Richard Tesařík, Pavlína Němcová, Ondřej Soukup, Jan Nedvěd, Ilona Csáková, Bára Basiková, Pavlína Filipovská, Karel Štědrý, Jitka Čvančarová, Josef Laufer, Olga Lounová, Petra Černocká, Jan Cina, Petr Bende, Zdeněk Troška, Václav Neckář, Vendula Pizingerová, Jaroslav Uhlíř, Andrea Verešová, Hana Zagorová, Pavel Šporcl, Monika Absolonová, Markéta Procházková, Michael Foret, Miroslav Žbirka, Jan Maxián, Petr Kotvald, Simona Krainová, Aleš Brichta, Jiří Korn, Dušan Kollár, Nela Pocisková, Juraj Bernáth ml., Ján Ďurovčík, Kamil Střihavka, Petr Novotný, Ben Cristovao, Vašo Patejdl, Jana Kociánová, Peter Nagy, Pavol Hammel, Igor Timko, Dušan Timko, Ivan Timko, Roman Timko, Viliam Gutray, Zoltán Sallai, Marcela Holanová, Pavel Richter, Martin Kocián, Václav Jelínek, Aleš Lehký, David Škach, Sámer Issa, Zbyněk Drda, Vlasta Horváth, Xindl X, Ondřej Ruml, Marcus Benois Tran, Marek Ztracený, Pavel "Kyklop" Vohnout, Daniel Vali, Jan Neckář, Marian Vojtko, Markéta Konvičková, Martin Harich, Martin Chodúr, Taťána Chvojka
  • SOLOM.

Zas tak hrozné aby to muselo být v černých číslech, to tedy nebylo. Neříkám však, že jsem to sledoval pravidelně. Někteří účinkující si vedli vcelku obstojně, jindy jsem nestačil hledět, když „hvězda“ zazpívala nějaký starý hit vážně otřesně. Inu zrovna nebyl po ruce upravovač hlasu atd…Nicméně jeden z těch snesitelnějších pořadů, které vyprodukoval Barrandov…(6.12.2018)

• triatlet

Tak to rozhodně nebude můj hit... Měl jsem tu smůlu, že začátek 80. let mě naladil interpretací davidovského hitu Nonstop. Heidi to zvládla skvěle dobře jako třeba Tereza Pergnerová. Přežil jsem i Vítkovu úpravu za všechno může čas. Ale superkvašky Bendinga, Balogovou a Zonygu jsme přežil jen kvůli Ráchel. Ale ta se v Noidově "podání" rozplizla do řevu podbarveného záběry na Noidovy potetované ruce... Naštěstí Paní zpěvačka Lenka Filipová napravila dojem. Celkově nevyvážené, zbytečné - podobně jako rádoby napodobování a vtipné poznámky Petra Vondráčka. Ale jsou i horší pořady.________________ Tak druhou hvězdičku přidávám za Holky z naší školky. Trojí Škorpíkovo pojetí bylo zábavné a bavilo.(24.10.2011)

• Ajfist

To jak dokáže někdo naprosto zničit svým novým pojetím pěkný starý hit, mě tento pořad dost naštval. Po odzpívání starých hitů některými kolikrát rádoby umělci, se mi chtělo zvracet a pokud by takový původní hit byl skutečně nazpíván tak, jak to někteří protagonisté udělali, nestal by se zřejmě vůbec hitem, protože nestačí jen pěkný text a dobrá hudba, ale i to pěkně podat. A některým se podařil pravý opak, tedy z hitu udělat paskvil.(18.11.2011)

• Peytl

Skutečně má někdo na tv Barandov pocit, že jsem byl, jsem a budu masovým vrahem? Bestiálním?? Zvlášť šíleným a nebezpečným dětem? Křečkům? Všemu živému a navíc brutálně znásilním křemen a hrudku manganové rudy??? Zřejmě ano a navíc se jim doneslo, že nosím v šose termonukleární bombu, pytel yperitu a za sebou táhnu na mrtvém koťátku sud cyklonu-B, zatímco tančím na tuleních mláďatech obut v martenech až nahoru zavázaných a flušu na nově zateplenou fasádu ústavů pro retardované a momentálně zaostalé spoluobčany??? Ano!!!! Vše je pravda, kaji se, ale ani strejda Hitler by si nezasloužil byť půl minuty tohoto podřadu....Trest smrti byl přece zrušen, kurvy!!!! Vondráček je faktkus...maximální, většího čuráka jsem neviděl léta...a v klobouku??? Hilfé, Dolfi! Inu, To byl náš shit.(24.8.2013)

• kobejn

That was their shit... omylem sem zased k televizi, zrovna když běžela repríza "hitů" z 80. let - teda nic horšího me už nemohlo potkat (leda snad tuberkulóza nebo leukémie...) - přehlídka toho nejhoršího z nejhorších, a ještě z 80. let - místo, aby se to celý spláchlo do hajzlu - ty lidi i jejich hity - tak s tím ještě votravujou a přípomínaj si to - všechny ty bejvalý "superhvězdy" plus ty současný se tu sešli, aby bavili průměrný dav, který svůj život tráví u podobných televizních pořadů a nic víc ke štěstí nepotřebujou než vidět Heidi Janků, jak zpívá pecku Michala Davida Nonstop... když jsem na to koukal, tak sem čuměl jako blázen. Místo, aby si tydle lidi už dali pokoj a neztrapňovali se, oni to nevzdávají - všechny tydle starý struktůry vesele prosperujou dál - je to přesně, jak v písni od Totálního nasazení: "I když se doba změnila, lidi myslej stejně...I když se doba změnila, David hraje dál, a v tý naší pop music pan Janeček je král". Ačkoliv je rok 2011 a člověk by řekl, že žije v moderním světě, lidi uvažujou a mají vkus, jako by byli furt 80. léta. Konformita a stupidita se časem nemění, ale dál zůstává stejná - hurá. "To se pomnějem, to si zapláčem, to nebude jiný...".(29.10.2011)

• - Do soutěže přišlo během nominačního a základního kola 309 715 hlasů. (max21)

• - V show vystoupilo 184 účinkujících a zaznělo celkem 63 skladeb. (max21)