To byl náš hit (TV pořad)

Hudební / Soutěžní

Česko, 2011, 90 min

Roman Petrenko

Účinkují:

Petr Vondráček, Karel Gott, Michal Malátný, Michal David, Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Petr Janda, Marta Jandová, Václav Noid Bárta, Jiří Suchý, Zuzana Norisová, Petra Janů, Leona Machálková, Alexander Hemala, Alice Bendová, Lenka Filipová, Martin Zounar, Pavel Vítek, Martina Balogová, Jan Bendig, Saskia Burešová, Heidi Janků, Roman Vojtek, Tomáš Savka, Josef Vágner, Jiří Škorpík, Dalibor Janda, Stanislav Hložek, Karel Vágner, Martin Pošta, Dominik Hašek, Tereza Brodská, Michal Dvořák, Jitka Zelenková, Marcela Březinová, Richard Tesařík, Pavlína Němcová, Ondřej Soukup, Jan Nedvěd, Ilona Csáková, Bára Basiková, Pavlína Filipovská, Karel Štědrý, Jitka Čvančarová, Josef Laufer, Olga Lounová, Petra Černocká, Jan Cina, Petr Bende, Zdeněk Troška, Václav Neckář, Vendula Pizingerová, Jaroslav Uhlíř, Andrea Verešová, Hana Zagorová, Pavel Šporcl, Monika Absolonová, Markéta Procházková, Michael Foret, Miro Žbirka, Jan Maxián, Petr Kotvald, Simona Krainová, Aleš Brichta, Jiří Korn, Dušan Kollár, Nela Pocisková, Juraj Bernáth ml., Ján Ďurovčík, Kamil Střihavka, Petr Novotný, Ben Cristovao, Vašo Patejdl, Jana Kociánová, Peter Nagy, Pavol Hammel, Igor Timko, Dušan Timko, Ivan Timko, Roman Timko, Viliam Gutray, Zoltán Sallai, Marcela Holanová, Pavel Richter, Martin Kocián, Václav Jelínek, Aleš Lehký, David Škach, Sámer Issa, Zbyněk Drda, Vlasta Horváth, Xindl X, Ondřej Ruml, Marcus Benois Tran, Marek Ztracený, Pavel "Kyklop" Vohnout, Daniel Vali, Jan Neckář, Marian Vojtko, Markéta Konvičková, Martin Harich, Martin Chodúr, Taťána Chvojka
  • triatlet

Tak to rozhodně nebude můj hit... Měl jsem tu smůlu, že začátek 80. let mě naladil interpretací davidovského hitu Nonstop. Heidi to zvládla skvěle dobře jako třeba Tereza Pergnerová. Přežil jsem i Vítkovu úpravu za všechno může čas. Ale superkvašky Bendinga, Balogovou a Zonygu jsme přežil jen kvůli Ráchel. Ale ta se v Noidově "podání" rozplizla do řevu podbarveného záběry na Noidovy potetované ruce... Naštěstí Paní zpěvačka Lenka Filipová napravila dojem. Celkově nevyvážené, zbytečné - podobně jako rádoby napodobování a vtipné poznámky Petra Vondráčka. Ale jsou i horší pořady.________________ Tak druhou hvězdičku přidávám za Holky z naší školky. Trojí Škorpíkovo pojetí bylo zábavné a bavilo.(24.10.2011)

Aspoň někde někdo zpívá naživo (kromě dlouhých a únavných soutěží typu superstar)! Cením si odvahu těch, kteří naživo zazpívat přišli. Je jen škoda, že málokdy zazní daná písnička v anglickém originále. Pokud se jedná o anglickou písničku, nutí je do českých textů a když náhodou někdo zpívá v angličtině, hned je tam za černou ovci. Ale celkově sranda!(23.2.2012)

• Darckol

Rád si pozriem hity, ktoré rúcali hitparády západných susedov po minulé desaťročia (dá sa však skôr povedať, že česko slovenské hitparády :)). Avšak v porovnaní s podobným programom vysielaným pred časom na STV, to je jednoducho slabšie. Nie čo sa týka hitov (tie SVK tromfli :)), problém čpie skôr v ich podaní - až príliš mnoho z nich je chatrne prespievaných. A o moderátorovi? Škoda písma. Porota? Taktiež nič moc. Prestrihy rokmi - pekne a zaujímavo podané. Tramtararáá - 4,5/10 :) Země vzdálená v podaní Gunčíkovej zatiaľ vedie na plnej čiare, za ňou Hurikán :)(31.10.2011)

Keby to spievali pôvodné skupiny, tak by to bol ovela lepšie. Moderátor je celkom v pohode a celá relácia...no čo môžete čakať od hudobnej relácie...snáď len hudbu. Ak je moderovanie v pohode a prevedenie pesničiek tiež, tak by sa jednalo o dobrú reláciu. Ale... niektoré pesničky sú dokonca lepšie zaspievané ako originály, no viac je ich doslova v podaní iných spevákov posraných. VIDENÉ 3 diely(21.11.2011)

• paascha

Strašné a příšerné od začátku do konce. Vrcholnou ránu mi asi dalo emo buzi předvedení Krylova Anděla, u kterého se topíč všech z piči plagiátorů, Drnec Srajda, musí kroutit závistí jako tasemnice v prdeli Šprcfajra 1. Jednoznačný a neodvolatelný odpad. O to horší, že jsem Petra Vondráčka míval rád, ale to byl ještě normální kluk, co hrával rokec ve Mlejně.(10.10.2011)

• - Do soutěže přišlo během nominačního a základního kola 309 715 hlasů. (max21)

• - V show vystoupilo 184 účinkujících a zaznělo celkem 63 skladeb. (max21)