Dohoda

Dohoda

Drama / Sci-Fi

Kanada / USA, 2005, 107 min

• Ant

Stupidita tohohle filmu bije do očí. Celý scénář je naprosto mizerný, a neustále se snaží vnutit divákovi dojem, že zápletka je mnohem složitější, než se zdá. Ani herci film nijak nezvedají a zajímalo by mě, co Slatera neustále táhne do tak sračkoidních filmů.(2.8.2008)

• YURAyura

Az na ten dobry konec je to docela slusna sonda do vetsiho byznyzu, do ktereho neni z pozice bezneho smrtelnika videt, ale pravda na druhou stranu kapku rozvlekeljsi a nudne...(5.2.2006)

Tak film to nebyl zase až tak špatný, mně se třeba hlavní hrdina zdál být sympatický, ale nebylo to pořádně dotažené do konce.. V některých částech zbytečně rozvleklé a nudné.(7.11.2005)

• honajz

Hrozně velká snaha natočit cool thriller z budoucnosti, postavený na tehdy skoro neuvěřitelné představě 35 kč za litr benzínu. Ale jednání a motivace jednotlivých postav jsou nahodilé, samy nevědí, o co usilují, takže se koná jen nuda, nelogičnosti a hlouposti.(24.4.2006)

Bylo to tenkrát sci - fi?(16.6.2009)

• - Natáčení probíhalo v Bostonu. (Terva)