Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Shane Royce, tajný agent má asistovat u převozu jaderných hlavic z Ukrajiny přes Sibiř. S ukončením studené války však on a jeho kolegové dostanou zprávu, že akce byla zrušena, a všichni se ocitají bez práce. Shane je poté zatčen jako podezřelý z vraždy jedné ze svých kurýrek _ nikdo mu nevěří, že měl být terčem on. Brzy na to dojde k zastřelení jednoho z agentů a Shane si uvědomí, že nejde o náhodu _ někdo má enormní zájem zlikvidovat jejich tým. Snaží se proto co nejdříve se dostat z cely předběžného zadržení. Žádá o pomoc i svého bývalého šéfa Hugginse, ten se však k němu nehlásí. Při převozu do jiného kázeňského zařízení se Shaneovi podaří utéct. Chce si s Hugginsem vyřídit, že ho na policii "zasklil", ale dozvídá se, že to byl jen zastírací manévr a že se ve skutečnosti už pracovalo na jeho osvobození. Huggins dostal echo o tom, že agent Gribbon chystá únos senátora, jenž ukončil jejich činnost, a navíc se chce zmocnit převážených jaderných hlavic, aby je mohl prodat a zajistit si tak pohádkové bohatství. Huggins posílá Shanea na Ukrajinu, aby tuto nebezpečnou akci překazil. Shane tak stojí sám proti mnohonásobné přesile... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (7)

dobytek 

všechny recenze uživatele

James Belushi se do role nějakýho posledního akčního hrdiny opravdu moc nehodí. Na druhou stranu film zaujme několika povedenejma honičkama (zejména mě potěšilo Volvo 940) a sem tam nějakou hláškou. Trochu mi to připomínalo Rudé horko. Celkově takovej průměrnej akční film - 50%. ()

Reklama

Lacike 

všechny recenze uživatele

Béčkový mix Bonda a Ramba s komikom Belushim ako hlavným gerojom, ktorý sa na akčného hrdinu príliš nehodí. Neustále sa tam niečo deje a má to dostatok akčných scén na priemernej úrovni. Zápletka je taká generická a nie príliš zaujímavá. Záporák je jasný hneď vďaka jeho hereckému predstaviteľovi. Asi najviac oceňujem, že čo vidíme na scéne, to v akčných scénach naozaj vybuchovalo. Čo je vzhľadom na dobu vzniku samozrejmosť, ale v dnešnej CGI dobe je to pre mňa plus. Takže výsledkom je akčný neoriginálny výplach na jedno pozretie. 5/10. ()

xaver 

všechny recenze uživatele

Příšerná hovadina. Někteří pošahaní režiséři, autor promine, ale nevím jak jinak nazvyt tyto otřepané náměty na téma zkorumpovaného agenta, který si najme mafii na krádež jaderných zbraní, které pak chce prodat. Samozřejmě nechybí problémový senátor a podobné další kraviny. ()

vegetol.mp 

všechny recenze uživatele

Slušnej špionážně-akční thriller, na kterým mě potěšilo, že i přes omezenej rozpočet nevypadá až tak levně. Režisér Rod Holcomb režíruje svižně a akční scény jsou na solidní úrovni. K tomu vtipný dialogy a solidní hlášky. Jediný, co trochu zamrzí, že opět nechybí výchovná linie, kdy má Royce na povel malýho kluka. Ale jinak žádný velký zle. Belushi i Ferrer jsou borci a můžu je naprosto ve všem, takže ta čtvrtá hvězdička je za mý oblíbené herce. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama