Tajný agent Royce (TV film)

Royce

Tajný agent Royce

Akční

USA, 1994, 98 min

James Belushi se do role nějakýho posledního akčního hrdiny opravdu moc nehodí. Na druhou stranu film zaujme několika povedenejma honičkama (zejména mě potěšilo Volvo 940) a sem tam nějakou hláškou. Trochu mi to připomínalo Rudé horko. Celkově takovej průměrnej akční film - 50%.(29.12.2007)

Slušnej špionážně-akční thriller, na kterým mě potěšilo, že i přes omezenej rozpočet nevypadá až tak levně. Režisér Rod Holcomb režíruje svižně a akční scény jsou na solidní úrovni. K tomu vtipný dialogy a solidní hlášky. Jediný, co trochu zamrzí, že opět nechybí výchovná linie, kdy má Royce na povel malýho kluka. Ale jinak žádný velký zle. Belushi i Ferrer jsou borci a můžu je naprosto ve všem, takže ta čtvrtá hvězdička je za mý oblíbené herce.(10.1.2010)

Ale no:) Video film, tak čo by ste čakali. Občas padne dobre. Nesúhlasím s komentármi, že James Belushi sa nehodí do role tajného agenta, je to klasický Belushi ako ho poznáme. Príjemná oddychovka.(22.11.2009)

• majk_n

Belushi jako akční hrdina, to mi opravdu nesedí(9.3.2003)

• xaver

Příšerná hovadina. Někteří pošahaní režiséři, autor promine, ale nevím jak jinak nazvyt tyto otřepané náměty na téma zkorumpovaného agenta, který si najme mafii na krádež jaderných zbraní, které pak chce prodat. Samozřejmě nechybí problémový senátor a podobné další kraviny.(24.6.2012)