Reklama

Reklama

Obsahy(1)

I New York má své mýty a rebely, kteří na jeho bouřlivých ulicích, prožívají své pohnuté příběhy. Jimmymu je dvacet a má staršího bratra, který riskuje svůj život a z hořících domů zachraňuje krásné dívky. (Hans.)

Recenze (5)

baruss

všechny recenze uživatele

Raspberry Award (Maliny) : 1986 : NOMINÁCIE (2) : Najhorší herec VR - Robert Urich, Najhoršia hudba - Paul Zaza. ()

Juto 

všechny recenze uživatele

Okrem pútavého deja, Turka 182! ponúka vynikajúce výkony na celej čiare a Hutton je dokonalý v úlohe odhodlaného nenáročného hrdinu. 6/10 ()

Reklama

raduna01 

všechny recenze uživatele

I New York má své mýty a rebely, kteří na jeho bouřlivých ulicích prožívají své pohnuté příběhy. Toto je příběh třicetiletého muže, newyorského hasiče Terryho Lynche (Robert Urich), který v poslední chvíli vysvobodí z hořícího domu malé děvčátko a sám za to zaplatí několikaměsíčním léčením. Město ale odmítne uhradit jeho léčebné výlohy a jeho byrokratičtí nadřízení ho chtějí za tento hrdinský čin propustit z práce. Tvrdí totiž, že byl při zásahu opilý. Jeho mladší bratr Jimmy (Timothy Hutton), který chce dosáhnout spravedlnosti, na sebe vezme podobu „fantoma graffiti“ a skrývaje svou identitu za podpis "Turk 182!" zahájí sérii senzačních zpráv určených k znemožnění starosty Tylera (Robert Culp). ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama