Little Erin Merryweather

Paul Cristo

Zvuk:

Geof Thurber
  • nevermore

Tento film je horor! Opravdu, dokoukat ho do konce je rovněž horor. Po čtvrt hodině hravě rozluštíte celou zápletku, dementnější dialogy aby člověk vymyslel, musel by si pořádně namáhat makovicu.HOROR skýtá nevídané praktiky detektivů, kolikrát nestačíte žasnout jakých indícií ti floydíci použili, že došli k těm závěrům. Všechny kladné postavy přemýšlí, jak kdyby byli otupělí nějakým hodně silným materiálem a pomalu se dostávám k tomu nejhoršímu. A to je to, že film Vás jedinkrát nepoleká, jestli je v něm dohromady 5 lekaček tak je to moc. Navíc jsou extrémně podprůměrné. Krvavá Karkulka je filmový horor, ale žánrový ni náhodou. 10%(4.8.2010)

• ma883

Neuvěřitelné, že se jedná o americký snímek. Dlouho jsem přemýšlela, do které evropské země film zařadit. Podivní herci - mladík je zamilovaný do své spolužačky, která je na první pohled alespoň o generaci starší. On vypadá v obličeji jako prasátko a ona jako chameleon. Erin vypadá chvílemi jako mladice a chvílemi jako stařena. Postava otravného policisty snad jediná dýchá atmosférou USA. Děsivé to příliš není, jelikož téměř od začátku víme, kdo je vraždící postava v rudé kápi a s maskou panenky z porcelánu. Dávám jednu hvězdičku za to, že se to dá vydržet.(14.3.2010)

• SOLOM.

Tenhle film se mohl stát určitě alespoň průměrným hororem, kdyby se jeho tvůrce vyvaroval naprosto školáckých chyb, kdy divákovi vlastně prozradí úplně všechno v prvních dvaceti minutách a připraví ho tak velmi brzy o všechny iluze. Tím pádem se na někteří asi ani nedodívají a rozhodně toho asi nebudou ani litovat. Na jedno podívání tahle krvavá Karkulka je, ale jinak je to jen další podprůměrný rádoby slasher s nulovou atmosférou a trapnými dialogy. Když si horor musím třikrát pustit znovu, protože u něj usnu je asi něco špatně. Slabé 2* za pěkně ilustrovanou knížku a flashbacky z minulosti(15.3.2010)

• Alexandre

Když se tenhle "horor" snažil tvářit tak napínavě, tak proč nám už asi po patnácti minutách bylo jasné, kdo je vrahem? Šel by z toho udělat parádní horor, šel... Námět má vynikající, ale svým nezáživným zpracováním ho téměř vymazal. Chyběla tomu trocha hororové enerie, napjatá atmosféra a trocha působivějších vražedných scén. 20%(28.6.2010)

Na takovej malej nekomerční horor to i jde. Ve světě by to sice neuspělo, ale já jsem nic nečekal a nakonec jsem nebyl překvapenej ale ani ne zklamanej. Když opomenu naprosto uspávající prvních 20 minut tak se z toho vyklube solidní béčko, který není špatné jako některé jiné malé počiny. Jen ta hlavní vražedkyně, okolíní jsou dvě chyby a to že vlastně víme kdo je vrah od prvních minut a to že ta herečka je příšerná. Navíc ta její maska..... to má být klaun? Věc která mě překvapila byla krajina taková příjemná a hudba která byla dobře poslouchatelná. prostě takový béčka na neděli.(20.8.2011)