poster

Sneekweek

 • Nizozemsko

  Sneekweek

Komedie / Thriller

Nizozemsko, 2016, 108 min

 • J.Mayen
  *

  Nechutny, slizky,ale bohuzel ne gore sceny, nybrz vsichni ucinkujici, kterym nejde o nic jineho nez kam, komu a co zasunout, navic opravdu velmi osklivy , nesympaticti lide (herci). Film je ze dvou uhlu temer verna kopie Vriskotu a Tajemstvi lonskeho leta. Idiotske az postizene chovani obeti je do nebe volajicic, kdyz mi nekdo sroubovakem uboda kamosku a druhou poboda nozem, tak jdu za par hodin zase na diskoteku nebo se jdu vyspat do domu kde se vrazdilo? Proc se porad nelogicky pohybujou kolem nebo v miste vrazd a nasili? Boze... Komedie? Rozhodne ne. Usetrete si 2 hodiny svyho casu a tomhule se velkym obloukem vyhnete.(26.1.2021)

 • korbitch22
  ***

  Naprosto neznáma vykosovačka z Nizozemska, která se netají vykradením Vřískotu a Tajemstvím loňského léta. Příběh je tak nějak mix obojího bez většího množství invence. Ale vrah je naprosto luxusní úchylný psychopat a jeho způsoby vybíjené jsou neskutečně zábavné a vše je dokonale podpořeno slušným produkčním zázemím a víc než kvalitním režisérským řemeslem. Některé slashery z USA produkce by mohli kvalitu gore i příběhu tomuhle zcela zapomenutému filmu závidět. Omylem sem to pustil v noci někde na Horror filmu nebo Filmu+ a jsem docela rád. Slasher je můj nejmíň oblíbený subžánr hororu, ale občas se prostě najde kus, který překvapí. Sneekweek překvapil měrou vrchovatou. 65%.(8.10.2019)

 • DonBraso
  ***

  Ninozemské Tajemství loňského léta.Pravda je,že americký slasher miluju a možná chvilku zaplesalo srdéčko,kdy jedna vražda je čistý kopírák.Filmu škodí přehnaná stopáž a vcelku opakující souhra,kdy to vždy přebije soundtrack a videoklipové střihy.Pak se nám to urovná a vůbec to někam nepospíchá.Plus dávám,že Policie je zde hloupá a malinko humorná,ale chybí tomu to,co Korejci umí lépe:).Kdo je tím vrahem bych nazval standartním a i partička vcelku jde.Bohužel rozuzlení je špatný a vraždy snad ještě horší spolu s maskou.Je hezký,že Béďa Trávniček vytáhne vše pro kutily a tím zabíjí,ale nějak to postrádá šmrnc.55%(4.6.2019)

 • pornogrind
  **

  Sfinker a Packal13 přirovnávají "Sneekweek" k "Vřískotu". Ten ve filmu sice běžel v televizi, ale příběhem mi to spíš připomínalo " Tajemství loňského léta". Tak či tak tenhle pokus z Nizozemska moc originality nepobral. Řemeslně je to celkem na dobré úrovni, ale na můj vkus měl film zbytečně dlouhou stopáž a místy docela nudil. Parta šesti přátel si moje sympatie taky rozhodně nezískala. Vrah byl nudnej, vraždy nic moc a to samý se dá říct o rozzuzlení filmu. Úplné zakončení filmu je kapitola sama o sobě. Ani se nedivím, že to podle zdejšího hodnocení vidělo tak málo lidí. Tenhle kousek totiž nemá moc co nabídnout. Kdo má ale chuť na x krát viděné ať to zkusí. Za mě to jsou ale jenom 2 hvězdy.(25.1.2019)

 • uprchlice
  ***

  Lehce letní erotický a žhavý "maxi" horror. Zdlouhavý a snažící se udržet diváka v napětí. A hlavně kopírující Tajemství loňského léta. Ovšem v polovině filmu bylo jasné, kdo je vrah. Prostředí, klasika všech dnešních novodobých slasherů, nadherná vila a užívání si radovánek. Jak jinak. Příběh absurdní. Jak jinak. Partě teenagerů škola skončila a jede se na prázdniny. Jak jinak. Něco se během filmu zvrtne. Jak jinak. První oběť to schytá většinou dost drsně. Jak jinak. Teenageři spanikaří. Jak jinak. Obětí přibývá. Jak jinak. Poslední přeživší odkryje tvář onoho vraha. Jak jinak. Na Nizozemsko to celkem ujde. Vrah zabíjel. Krev stříkala. Hlavní hrdinka byla celkem dobře pomatená, ale snesitelná. Režisér Martijn Heijne sice nenatočil téměř nic, ale myslím, že to hororovému žánru vůbec neškodí.(15.7.2019)