Vánoční návštěva (TV film)

A Carol Christmas

Vianočná návšteva

Rodinný / Komedie / Fantasy / Mysteriózní

USA, 2003, 92 min

• Chrustyn

Příšerná moderní variace na klasickou Vánoční koledu od Dickense.(16.1.2016)

Příjemný, nenáročný, trochu zábavný, trochu výchovný a naivně pohádkový příběh bych doporučila spíše dětem. Tori Spellingová podala svůj tradiční výkon, nakonec tady se ani žádné dramatické výstupy nečekaly, takže to zvládla. Do role protivné potvory, která se působením vánočních skřítků polepší, se docela hodila. Já jsem se bavila.(19.12.2014)

Další z velkého množství variací na povídku Charlese Dickense Vánoční koleda. To nikdo neumí vymyslet vlastní scénář, že se všichni vracejí k této povídce? Ale dobře, vrátím se k hodnocení filmu. Ale mám to dost zjednodušené, jelikož děj Vánoční koledy je známý snad každému, takže budu pouze hodnotit to okolo. Originalita zde téměř chybí, i když hlavní postavou je televizní moderátorka, ale to je jen jedna z mála originalit. Její tetička z ní udělá bezcitnou mrchu, která všechny jen komanduje a ona díky duchům Vánoc procitne a na všechny je hodná a milá. Tori Spelling nicméně tato role sluší a film je koncipován jako oddechový vánoční film a to mu nelze upřít. Ale víc nemám, co bych dodal. Dávám tři hvězdičky, protože nic se tu výrazně nepokazilo a vcelku tenhle film jako celek funguje, ale nebylo by od věci, kdyby už filmoví tvůrci nechali Vánoční koledu na pokoji a našli si jiná témata.(26.12.2007)

• ARI50

Příběh který prostě dopadne dobře no kdyby tam nebyla kobyla tak by se mi to asi líbilo víc, předvidatelné jednodché málo emoci na vánoce dost chudé.(14.12.2018)

• Pajkenzi

Celkem nudná Vanoční návštěva(14.12.2018)