Reklama

Reklama

Kdo?

  • Francie Qui? (více)
všechny plakáty

Film, který snese označení thriller, vypráví příběh potenciální vražednice (Romy Schneiderová). Bratr pohřešovaného neúnavně pátrá po pachateli. Existuje skutečně obět? (oficiální text distributora)

Recenze (10)

majo25 

všechny recenze uživatele

Priemené krimi s nezaujímavými postavami a zlou hudobnou stránkou, kde dôjde k jedinej vražde. Do doby vraždy však ide o nudnú záležitosť o tom, či žena zabila alebo nezabila svojho priateľa. Romy Schneiderová je málo presvedčivá a jej postava vyzerá, ako keby brala nejaké psychotiká. Jediná fajnová scéna je až v závere, keď dážď odhaľuje zahrabanú mrtvolu a to je na celý film, ktorý neznesie označenie triler a v ktorom absentuje napätie, dosť málo. ()

DonBraso 

všechny recenze uživatele

Neznámý režisér natočil  film Qui? s pořád krásnou Romy Schneider.Do toho M.Ronet a máme vlastně skvělou dvojku,která tuhle Bretaň s Paříží hravě sfoukne. Jen se bohužel z filmu občas dějou takový až mysteriozní kamerový přelivy,že to  status klasického filmu divák už moc nevnímá a jedině ho zaujme hudba a jak tam vcelku masivně drandí s autem ve svahu.Kriminální vložka je bohužel hrozně utahaná a na to,že film se sotva přehoupne přes hodinu,tak je to fakt špatně.Vše je snad až moc podrobeno,aby Romy se ukázala.Sice ke konci se režisér malinko snaží zamotat divákům hlavu,ale než řekneš švec,tak je konec.Je to sice takový tam čeká policie ,ale jestli za nima připluju,tak jsem asi debil:)Na tyhle domyšlený konce pro diváky,to nejsou vždy lahodný  sousto s třešničkou na dortu.Dort tu vcelku roztekl a dramatická část má přednost v nějakým milostným duu,než pořádně dusivý thriller francouzského střihu.Slabší tři.55% ()

Reklama

Roman Albach 

všechny recenze uživatele

Film Kdo? je skutečně průměrných thrillerem, který místy ztrácí tempo, zato ke konci nám připraví nečekané překvapení. Role Marine byla psáno přímo na tělo Romy Schneider (jejíž popularita po filmu Bazén ve Francii jen stoupala), přesto tento snímek nezaznamenal jak u diváků, tak u kritiků velký úspěch. Souhlasím s komentářem Karlose, jen hodnotím o hvězdičku výš. ()

Rosalinda 

všechny recenze uživatele

Tak nevím. Tři hvězdy je málo, čtyři moc. Přece jen je to film lehce nadprůměrný, který si dle mého skromného názoru čistě průměrné hodnocení nezaslouží, ale ke čtyřce mu zase dosti chybí. Po úvodní divoké jízdě krásnou alfou po krásném a divokém bretaňském pobřeží podbarvené příjemně svěží hudbou film začíná lehce uvadat, aby s blížícím se koncem opět ožil a připravil nám celkem překvapivé rozuzlení. Romy Schneider jako vždy skvělá. Po celou dobu se jí dařilo udržovat mne v nejistotě, zda svému příteli ke smrti přece jen nepomohla ona. K mému celkovému dojmu rozhodně velkou měrou přispívá i perfektní hudba Clauda Bollinga. Takže nakonec přece jen slabá čtyřka. ()

Snorlax 

všechny recenze uživatele

Zcela průměrná detektivka, Romy rozhodně měla na víc. Dost bych potřebovala vědět, proč všechny filmové potenciální oběti prchají z hustě osídlených míst do pustiny, z přízemí do sklepení (případně na půdu) a z davu do naprosté samoty. Prchnout z kolotu nakupujících na ambit, to už vyžaduje značně snížené IQ. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama