Těch šest lidí má na první pohled hned několik společných věcí: všichni žijí v New Yorku, každý z nich je ženatý nebo vdaný - dohromady tvoří tři manželské páry a navzájem se ještě před časem vůbec neznali. Osud a také trocha štěstí je svedly dohromady, čímž se jejich život dokonale zamotal. Mají jedinečnou možnost zbavit se všech fobií, vyřešit drobné nesrovnalosti, rozběhnout firmu a získat si přátele. Nic z toho ale nebude tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Tato komedie vás jednoznačně přesvědčí! (Bonton Home Video)

misterz

Až príliš banálne plkotanie o každodenných veciach a témach, ktoré so sebou prináša manželstvo - rozvod, nevera, priateľstvo, zrada... Chcelo to väčšiu hĺbku myšlienok a zaujímavejší dej. Zišiel by sa nejaký nápad ako dejovú linku oživiť, prípadne by som do nej pridal ešte aspoň pár konfliktných situácií, proste celková dramatizácia tu bola dosť úbohá. Na druhú stranu ale postavičky mi boli sympatické, pričom čas od času prišlo aj na nejakú zaujímavejšiu situáciu, prípadne dialóg. Vidím to na slabší priemer. 55/100 ()

Anderton

Príjemný, civilný film s ostrejšími drápkami a dotykom reality. Stojí to celé samozrejme na skúsených hercoch, ich partnerské vzťahy sú navzájom porovnávané a dotkneme sa aj politiky, súdov a spravodlivosti všeobecne. Tu vedie jednoznačne Bridgesov výstup v škole, ktorý svedčí aj o tom, že keď chce starší a múdrejší chlap povedať niečo mladšej generácii, tak tú to nezaujíma. Na rozdiel od ťažkého artu sú americké viac menej nezávislé filmy charakteristické tým, že nesledujeme dlhé zábery na ich utrápené ksichty, oni so všetko vždy povedia, čiže netrpia potichu. Čo preferujete, je čisto vecou vkusu. 70% ()

Lacike

Vzťahová mozaika o troch manželských pároch, ktorý zažívajú bežné manželské problémy. Nie je to tak emocionálne intenzívne alebo prepracované ako filmy napríklad Woodyho Allena, ale rozhodne to nenudí a ústredná šestica postáv je trefne obsadená. Mňa najviac bavil exhipísácky pár v podani Beau Bridgesa a Stockard Channing. Robert Sean Leonard a Mary Stuart Masterson si zahrali ešte takých čerstvých naivkov a Ron Silver a hlavne zase dosť namyslene pôsobiaca Cybill Shepherd stelesnili taký príliš panský pár. Nakoniec sa to ale dopadlo pre všetkých šťastne. Čo síce v niektorých prípadoch nepôsobilo úplne vierohodne, ale dalo sa to nakoniec akceptovať. Milovníci vzťahových filmov sa nudiť určite nebudú. 6/10. ()

Tommassi3

"Co ty ?? Proč sis mě vzala ??" - "Máš druhý největší penis, jaký jsem viděla !!" - "Zeptám se, kdo měl ten první, a koleduju si o malér.." ;) ()