poster

Runaway

Drama / Thriller

USA, 2005, 80 min

Režie:

Tim McCann

Kamera:

Frank Barrera

Hudba:

Robert Miller

Producenti:

Bob Gosse

Kostýmy:

Tere Duncan
(další profese)
 • venison
  ***

  Nízkorozpočťák, který si hraje na nezávislý film.. Herci se mi poněkud zajídají (až na toho jeho oplácaného šéfíka z benzínky) a natočeno je to na můj vkus až moc "tajemně" a depkoidně.. Bohužel jsem si konec bez problémů uhádla už ze začátku.. Žádné napětí, žádné překvapení, žádná lítost.. Podle mě by alespoň jedno z toho měl splňovat film, který se hlásí k příslušnosti thrillerové a dramatické..(28.5.2013)

 • emma53
  ***

  Bylo by to docela dobré psychologické drama, ale ten konec to totálně zazdil. Tady asi platí, že méně znamená někdy více. Přesto jsem ráda, že jsem měla možnost vidět známé tváře jak z Mentalisty tak z Cake Eaters v jiných rolích, než jak je znám.(8.10.2012)

 • Axident
  ***

  Jsem v rozpacích, klidně bych mohl dát pět, ale nejradši bych dal jedna. Herci výborní, ač hlavní představitel je svým projevem krajně otravný (což se ale ve finále ukáže jako součást role), příběh dostatečně šokující, ale že bych se právě na tohle měl chuť dívat... Drama o plachém hochovi odvedle, co vás tak stydlivě zdraví a i s taškou vám pomůže, aby se z něj nakonec vyklubal těžký psychopat, co postřílel celou svou rodinu a vás zastřelí taky? Eh. Asi stárnu a podobná témata přenechám mladším a sám si pustím nějakou pohodu....(22.7.2011)

 • Pavka5
  ****

  Tento film jsem hledala.. tak dlouho.. až jsem ho nakonec našla.. a za to hledání to opravdu stálo. Pro mě celkem zajímavý příběh. Aaron a Robin jsou výborní. 75%(15.2.2010)

 • eLeR
  ***

  čakala som trošku viac, aj keď Aaron bol fakt dobrý ... 3*(5.6.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace