Return to the Planet of the Apes (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 1975, 13x24 min

• ARI50

Kreslená nuda kdo by čekal že tyhle opice dostanou i pastelkovou tvorbu.(23.9.2018)

• blondboss

Táto "opičia" miniséria je jednoznačne najzbytočnejšou v histórii kinematografie s otrasnými animáciami, totálne nedotiahnutými dejovými linkami a tupým konaním postáv, ktorá úplne minula pointu pôvodného filmu o Planéte opíc. Ľudia tu vedia rozprávať, opice nejazdia na koňoch, ale využívajú výdobytky modernej civilizácie a tie nadprirodzené bytosti. No proste des. Toto sa už skutočne nemalo točiť. Ani jedna z trinástich epizód sa mi nepáčila. Zľahka sa to blíži k jednej hviezdičke kvôli niektorým postavám z pôvodného filmu, ale nedalo sa ju dať. Sorry. 8 %(29.5.2015)

• iXtr3m3

Kedysi dávno pradávno som videl pár častí na Cartoon Network a nevzalo ma to ani ako krpca, nieto ešte teraz. :((17.8.2019)

• - Spoiler: Zatímco v původních filmech jsou lidští obyvatelé němí, zde dokáží promluvit alespoň pár slov. (fiLLthe3DD)

• - Kritici seriálu vyčítali, že animace je příliš jednoduchá a nepohyblivá. (fiLLthe3DD)