Láska na Divokém západě: Ona, on a plný zásobník... Byl to milý mladík, když přišel z Indiany. K zulíbání. Nikdy neměl v ruce zbraň, byl přece farmář. Pak přišel hazard, zabití, loupežné přepadení, útěk z vězení, další přepadení, banka... A tak se zrodil další národní hrdina USA. Ve filmu téměř nic není pravdivé, no dívá se na to dobře. V rámci žánru za 3.(12.6.2017)

3,5 Tak nějak přesně napůl mezi třema a čtyřma. Nebylo to vůbec špatný nebo nudný, ale taky to nebylo nic extra, prostě hezky natočená pohádka o Samu Bassovi, slušným chlapovi, ze kterého se částečně přičiněním debilního šerifa, stal bandita. Historicky opět z 99% fiktivní, ale jinak docela fajn. Líbila se mi Yvonne De Carlo jako Calamity Jane.(7.2.2013)

Velmi netradiční western, ve kterém se z hlavního hrdiny stane pronásledovaný zlosyn (potud ještě typická zápletka) a už jím zůstane až do konce. Stejně tak je zajímavé jeho bigamní (i když nekonzumované) postavení mezi dvěma ženami, horkou Calimity Jane a půvabnou a poznání romantičtější Kathy.(25.11.2011)