A Thief Catcher

USA, 1914, 8 min

Ford Sterling

Mack Sennett

• xxmartinxx

Je bizarní vidět Chaplina v (malé) roli policisty, to snad nikdy jindy neudělal, ale to je tak vše, čím tahle groteska vyniká. A to není mnoho!(14.11.2012)

Hľadím na to, len ako na raritu. Jeden z prvých filmov, kde sa objavil legendárni Charles Chaplin. A tak by som sa čudoval, ak by aj v tej dobe túto grotesku prijali s aplausom.(27.4.2017)

• Rapaport

Průměrná groteska. Charlie Chaplin, zde má jen malý štěk na pár sekund.(28.1.2016)

Prvý film, kde sa objavil legendárny Charles Chaplin. Síce v malej role, ale to nevadí, pretože tento film nie je o ňom. Celkom som sa bavil.(25.1.2018)

Je to klasická stará groteska, která nemá nic "extra" (nějaké slavné pamětihodné scény) nicméně jako groteska nezklamala. Zápletku pochopíte je to i vtipné, herci nejsou vůbec špatní. Mě osobně to pobavilo, ale víckrát bych se na to nekoukl asi. Chaplin tam je na pár sekund, takže jestli na to chcete koukat jako na nejstarší Chaplinovku, budete zklamáni.(15.3.2015)