Miláčku, zvětšil jsem naše dítě

Honey, I Blew Up the Kid

• slovenský

Miláčik, zväčšil som naše dieťa

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 1992, 86 min

• soukyd33

To dítě je opravdu trapné, a rozhodně mu nejsou 2 roky! Film se opět vydá ve stopách vědy, ale tentokrát se bude zvětšovat. Opakovaný vtip, není vtipem! Příběh je o ničem. A to dítě mi lezlo na mozek celý film. A na konci když brečí? Hrůza. První film byl mnohem lepší. Kouzlo toho, že nikdo neuhne a to i když ho má rozšlápnout 33 metrů vysoké dítě, je vážně neuvěřitelné. Hvězdiček 2**(9.4.2019)

• LaciLC

Miláčik, zmenšil som deti je klasika, ale toto pokračovanie je už viditeľne slabšie, čo sa týka zábavnosti. Netreba však zabúdať na to, že je tu opäť výborný komik Rick Moranis, ktorý na filme zachránil, čo sa len dalo. Bohužiaľ mám z filmu veľmi zmiešané pocity po všetkých stránkach, na jednu stranu nemôžem povedať, že som sa nudil, no tú hodinku a pol som sa ani veľa nenasmial (skôr vôbec).(26.10.2007)

Je tomu už řada let, co jsem tenhle film viděl. Vlastně by to klidně mohlo být ještě v dětství. A už tenkrát jsem se nasmál. No a ani teď po skoro dvaceti letech tomu nebylo jinak. Televizi jsem zapnul náhodou a nakonec nemůžu říct, že bych se nudil. Ano, je to kravina, ale místy i docela zábavná kravina. Humorově podobná asi jako Kdopak to mluví.(17.8.2015)

• Randall

Začátek filmu je lehce nadprůměrný a jsou v něm i vtipné scény. Jakmile však rodiče opustí dům, aby v něm nechali své obří dítko se sourozencem, klidně můžete přepnout jinam. Postavy se stanou pozoruhodnými tupci, jejichž nelogická rozhodnutí jsou to jediné, co posunuje děj. Chápu, je to komedie, ale ani v komedii by se postavy neměly chovat jako úplní idioti jen proto, aby se scénárista mohl rychle dostat k dalšímu vtípku. Navíc to obří dítě je (alespoň pro mě) strašně nesympatické a chová se jako hroznej spratek!(1.3.2013)

• sinp

"Tak, to první nebylo špatný. A tržby taky dobrý. Fajn, bude dvojka, ale chtělo by to nápad, aspoň něco. Ááá no jistě, prostě se to jen otočí, skvělej mechanismus." To si asi řekli scénáristé filmu "Co je malý, to je hezký" a do distribuce poslali "tohle". Ani ne roční batole velké jako mrakodrap pustoší město. Zní to šíleně? Bohužel i je, před úsvitem digitálního věku šlo ještě relativně snesitelně lidské postavy zmenšit. Ale zvětšit je, to ani náhodou. Ani náhodou...(26.7.2005)