poster

Miláčku, zvětšil jsem naše dítě

 • anglický

  Honey, I Blew Up the Kid

 • slovenský

  Miláčik, zväčšil som naše dieťa

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 1992, 86 min

 • Malarkey
  ***

  Je tomu už řada let, co jsem tenhle film viděl. Vlastně by to klidně mohlo být ještě v dětství. A už tenkrát jsem se nasmál. No a ani teď po skoro dvaceti letech tomu nebylo jinak. Televizi jsem zapnul náhodou a nakonec nemůžu říct, že bych se nudil. Ano, je to kravina, ale místy i docela zábavná kravina. Humorově podobná asi jako Kdopak to mluví.(17.8.2015)

 • LaciLC
  **

  Miláčik, zmenšil som deti je klasika, ale toto pokračovanie je už viditeľne slabšie, čo sa týka zábavnosti. Netreba však zabúdať na to, že je tu opäť výborný komik Rick Moranis, ktorý na filme zachránil, čo sa len dalo. Bohužiaľ mám z filmu veľmi zmiešané pocity po všetkých stránkach, na jednu stranu nemôžem povedať, že som sa nudil, no tú hodinku a pol som sa ani veľa nenasmial (skôr vôbec).(26.10.2007)

 • Randall
  **

  Začátek filmu je lehce nadprůměrný a jsou v něm i vtipné scény. Jakmile však rodiče opustí dům, aby v něm nechali své obří dítko se sourozencem, klidně můžete přepnout jinam. Postavy se stanou pozoruhodnými tupci, jejichž nelogická rozhodnutí jsou to jediné, co posunuje děj. Chápu, je to komedie, ale ani v komedii by se postavy neměly chovat jako úplní idioti jen proto, aby se scénárista mohl rychle dostat k dalšímu vtípku. Navíc to obří dítě je (alespoň pro mě) strašně nesympatické a chová se jako hroznej spratek!(1.3.2013)

 • peetriss
  ***

  Já bych nebyl tak přísný. Souhlasím, že oproti prvnímu zmenšovacímu dobrodružství rodiny Szalinských je zvětšování slabší, ale stále se jedná o docela příjemnou ulítlou blbinku, která podle mě cílové dětské publikum zabaví. Klišé je zde také hojně, ale určitě jsem se nenudil. Když navíc srovnám s tím, co dokáže Disney Studio vypotit za nesmysly dnes, jedná se o sympatický devadesátkový kousek. Povedený debut pro kadeřavou krásku Keri Russell, jejíž plavkové entrée na filmové plátno nenechá chladným, přestože je zde ještě teenagerkou.(16.8.2015)

 • sinp
  **

  "Tak, to první nebylo špatný. A tržby taky dobrý. Fajn, bude dvojka, ale chtělo by to nápad, aspoň něco. Ááá no jistě, prostě se to jen otočí, skvělej mechanismus." To si asi řekli scénáristé filmu "Co je malý, to je hezký" a do distribuce poslali "tohle". Ani ne roční batole velké jako mrakodrap pustoší město. Zní to šíleně? Bohužel i je, před úsvitem digitálního věku šlo ještě relativně snesitelně lidské postavy zmenšit. Ale zvětšit je, to ani náhodou. Ani náhodou...(26.7.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace