Fait d'hiver

Komedie / Drama / Krátkometrážní

Belgie, 2001, 7 min

Johan Verschueren

• Houdini

Oscar 1 nominace: Krátký film(22.12.2004)

Trochu modifikovaný převyprávěný vtip. Ta malá je skvělá.(14.6.2012)

Někdo možná zná tenhle příběh jako anekdotu a tak ho asi příliš nepobaví, ale já ho zrovna neznal a konec mě upřímně velmi pobavil takže 75%.(21.2.2012)

Anekdota se skvělým provedení. Krátký snímek, který má nápad a navíc ještě dokáže překvapit. Herci - muž i dívka - jsou naprosto skvělý a díky nim to celé prožijete a užijete si výborný černý humor, který potěší a pobaví. Prostě si dejte pozor, až si budete kupovat nový telefon.(6.10.2014)

Je to síce starý vtip, no je tak skvele natočený a s tak vynikajúco budovanou atmosférou, že nad tým začnete rozmýšľať a mňa normálne štvalo, ako hlavná hrdinka dopadla. A herecké výkony všetkých zúčastnených sú tak geniálne, že sa pôvodná myšlienka, ktorá má byť vtipná, mení na napínavú a pomerne vážnu dráma. A aj ked nechcene je táto "komédia" drámou, je to nezabudnuteľný zážitok. A tá OSCARová nominácia mohla byť premenená...(7.4.2009)

Nechtěl bych být v kůži ani jednoho z aktérů :)(26.12.2010)

Vyvrcholenie bolo úžasné. Ani z diaľky som niečo také nečakal.(30.7.2010)

Výborně zahraný kraťas, s výborně hrajícími herci, zejména holčička na telefonu se svým suchým výrazem exceluje.(3.3.2010)