Fait d'hiver

• USA Gridlock
všechny plakáty

Nervózny muž čaká v dopravnej zápche. Rozhodne sa vyskúšať nový mobil a chce zavolať domov manželke. Telefón zdvihne dievčatko, ktoré tatinkovi oznámi, že maminka je hore v spálni so strýkom Wimom. Tým odštartuje reťazec udalostí s prekvapivým záverom. (ČSFD)

Paxxx.cz

Někdo možná zná tenhle příběh jako anekdotu a tak ho asi příliš nepobaví, ale já ho zrovna neznal a konec mě upřímně velmi pobavil takže 75%. ()

kaylin

Anekdota se skvělým provedení. Krátký snímek, který má nápad a navíc ještě dokáže překvapit. Herci - muž i dívka - jsou naprosto skvělý a díky nim to celé prožijete a užijete si výborný černý humor, který potěší a pobaví. Prostě si dejte pozor, až si budete kupovat nový telefon. ()

moviefilm

Je to síce starý vtip, no je tak skvele natočený a s tak vynikajúco budovanou atmosférou, že nad tým začnete rozmýšľať a mňa normálne štvalo, ako hlavná hrdinka dopadla. A herecké výkony všetkých zúčastnených sú tak geniálne, že sa pôvodná myšlienka, ktorá má byť vtipná, mení na napínavú a pomerne vážnu dráma. A aj ked nechcene je táto "komédia" drámou, je to nezabudnuteľný zážitok. A tá OSCARová nominácia mohla byť premenená... ()

Dimo

Výborně zahraný kraťas, s výborně hrajícími herci, zejména holčička na telefonu se svým suchým výrazem exceluje. ()