Barbie z Labutího jezera

Owen Hurley

Elana Lesser, Cliff Ruby

Scénografie:

Walter P. Martishius

Podobně jako Louskáček, i Labutí jezero s Barbie je variací na klasický balet P. I. Čajkovského. A skutečně, už to vypadá, že se brzy dočkáme i Šípkové Růženky. Takto budou adaptace těchto baletů pro Barbie kompletní. Zprvu jsem měla sice obavu, že je to příliš úzkoprofilové téma pro mladé primabaleríny, jak je vidět z bonusů, ale opak je pravdou. Labutí jezero dokáže přinést příjemný pohádkový zážitek do každého obýváku.(3.2.2009)

• blondboss

Opäť prerábka baletného predstavenia Labutie jazero v podaní animovanej Barbie. Veľmi podobné tým predošlým snímkom, kedy vás síce príbeh zahreje pri srdci, ale animácie v štýle videohier vás jednoducho nielen zamrzia, ale aj znechutia to pozerať. U mňa je toto len ďalšia podpriemerná detská zlátanina. 40 %(1.2.2017)

• dO_od

#89 Když je člověk nemocnej a má sestru, se kterou uzavře dohodu o tom, jak se budou střídat v pouštění si filmů na televizi, může se stát, že skončí u sledování Barbie a Labutího Jezera. Přesně takhle to bylo ! Přísahám ! No ale abych pravdu řekl, sestřička mohla vybrat i mnohem mnohem hůř. Nebyl to animák, na které jsem zvyklý a hl. hrdinka byla, ehm, barbie, nicméně pořád to hodnotím jako více-méně průmerný film. A to je poklona !(26.6.2011)

• C0r0ner

Půjdeme dolů od plného hodnocení. Hvězdička dolů za dementní chování postav. Další za otřesný děj, při kterém Čajkovskij nepochybně brečí hlínu. Další určitě dvě za katastrofální animaci, která by i v počítačové hře ve stejném roku vzniku byla bídná. A ještě jedna za to, že to byla zkurvená Barbie. Takže kde jsme? 0%(12.7.2017)

Jedna z mála Barbie, které jsem za svou novinářskou praxi viděl právě při novinářské projekci, a musím říct, že až na tu růžovou barvu, která odevšad kapala, jsem se až tak nenudil (s výjimkou střední části v lese), a ani ta animace mi nepřišla tak strašná. Být holčička, jistě dám o hvězdu víc. Pro cílové publikum slušně a decentně natočené.(31.3.2012)