poster

Barbie z Labutího jezera

 • USA

  Barbie of Swan Lake

 • Slovensko

  Barbie z Labutieho jazera

Animovaný / Rodinný

USA, 2003, 81 min

Režie:

Owen Hurley

Scénář:

Elana Lesser, Cliff Ruby

Scénografie:

Walter P. Martishius
(další profese)
 • blondboss
  **

  Opäť prerábka baletného predstavenia Labutie jazero v podaní animovanej Barbie. Veľmi podobné tým predošlým snímkom, kedy vás síce príbeh zahreje pri srdci, ale animácie v štýle videohier vás jednoducho nielen zamrzia, ale aj znechutia to pozerať. U mňa je toto len ďalšia podpriemerná detská zlátanina. 40 %(1.2.2017)

 • C0r0ner
  odpad!

  Půjdeme dolů od plného hodnocení. Hvězdička dolů za dementní chování postav. Další za otřesný děj, při kterém Čajkovskij nepochybně brečí hlínu. Další určitě dvě za katastrofální animaci, která by i v počítačové hře ve stejném roku vzniku byla bídná. A ještě jedna za to, že to byla zkurvená Barbie. Takže kde jsme? 0%(12.7.2017)

 • NinadeL
  *****

  Podobně jako Louskáček, i Labutí jezero s Barbie je variací na klasický balet P. I. Čajkovského. A skutečně, už to vypadá, že se brzy dočkáme i Šípkové Růženky. Takto budou adaptace těchto baletů pro Barbie kompletní. Zprvu jsem měla sice obavu, že je to příliš úzkoprofilové téma pro mladé primabaleríny, jak je vidět z bonusů, ale opak je pravdou. Labutí jezero dokáže přinést příjemný pohádkový zážitek do každého obýváku.(3.2.2009)

 • dO_od
  **

  #89 Když je člověk nemocnej a má sestru, se kterou uzavře dohodu o tom, jak se budou střídat v pouštění si filmů na televizi, může se stát, že skončí u sledování Barbie a Labutího Jezera. Přesně takhle to bylo ! Přísahám ! No ale abych pravdu řekl, sestřička mohla vybrat i mnohem mnohem hůř. Nebyl to animák, na které jsem zvyklý a hl. hrdinka byla, ehm, barbie, nicméně pořád to hodnotím jako více-méně průmerný film. A to je poklona !(26.6.2011)

 • honajz
  ***

  Jedna z mála Barbie, které jsem za svou novinářskou praxi viděl právě při novinářské projekci, a musím říct, že až na tu růžovou barvu, která odevšad kapala, jsem se až tak nenudil (s výjimkou střední části v lese), a ani ta animace mi nepřišla tak strašná. Být holčička, jistě dám o hvězdu víc. Pro cílové publikum slušně a decentně natočené.(31.3.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace