Nářez

• slovenský

Nárez

Akční / Drama

USA, 1986, 93 min

Totálně božanskej film, kde všichni rezignovali na děj nebo na postavy (je to vyloženě jenom 'dobří vs. zlí'), navíc i trochu čórka Romea a Julie, akorát na skejtu, což je OLOL. S kupou dementních hlášek a situací a scén, který jsou směšný v tom, jak jsou špatný. - "Poslals mámě fotku, na který jseš jako indián!" - "Ten Indián byl jenom kostým, nic nechápeš!"(31.3.2017)

Romeo a Julie na skatu. No je to hrozná ptákovinka, ale nějakou záhadou to funguje. Scénář tak na tři strany a po pěti větách už je třeba pustit pořádnou osmdesátkovou vypalovačku a nechat maníky sjíždět rampy (ulice, zábradlí, cokoliv,..). Celé je to kouzelně pitomé, což samozřejmě ladí k ultimátní módě 80. let, účesům, hudbě. Top Gun byl nábor pro armádu, tohle zase pro prkno na čtyřech kolech...(25.10.2011)

Film mého mládí... srdcovka forever and ever.(8.6.2011)

Ideální film, když si chcete pustit nějakou oddychovku. Pokud máte rádi sprotovní dramata a teenage movies, tak nebudete zklamaní. Musíte ale přijmout režisérovou hru, jinak lze samozřejmě podrobit celý scénář nemilosrdné kritice. Ano, je to klišé. Ano je to Romeo a Julie na prknech. Takže vypněte mozek a hurá na skejty. Z hlediska historie má zcela určitě největší cenu cameo Red Hot Chilli Peppers. Perfektně do toho filmu zapadnou.(31.1.2016)

Kdysi jsem to jako kluk viděl na VHS a teď jsem na ten film narazil úplnou náhodou. Není to dokonalé, ale na tu dobu supr. Triky, hudba, styl .... to bylo něco. Tony už v té době létal do nebes. RHCP v klubu byli taky úlet. :D (11.11.2010) 90%(11.11.2010)

• - V tomto filmu si střihla svou první malou roli skateboardová legenda Tony Hawk. (Ruuzha)