Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flego
  ***

  Priznám sa, čakal som viac. Noir filmy mám rád, ale tento je akýsi sterilný a nevýrazný. Celkový dojem zachraňuje detektív Sims v podaní Sterlinga Haydena a záverečná scéna.(20.10.2012)

 • M.E.J.L.A.
  ****

  Vynikající noir, ve kterém není jediné slovo či scéna navíc. A jako bonusy: Sterling Hayden s párátkem, začínající Charles Bronson a dvojník Garyho Oldmana.(4.11.2007)

 • EdaS
  ****

  Postavy by potřebovaly trochu víc prostoru, ale parádní kamera a exteriéry to vynahrazují. 70%(26.6.2011)

 • Rogue
  ****

  Ještě předtím, než začal nosit pirátskou pásku přez oko, točil tenhle maďar docela dobré noiry. Bez chyby a s Charlesem Bronsonem.(30.5.2009)

 • Cedr
  ***

  Je těžké hledat chyby na zdánlivě bezchybném snímku. Přesto dojem z Crime Wave je přinejlepším průměrný. Hlavní slabinou filmu je podle mě snaha o naprostou uvěřitelnost. Reálné charaktery obsaženy ve filmu jsou dost nudné a vysoce nesympatické a to je pro film-noir docela zásadní rána. Nebýt mladého Charlese Bronsona (který vypadal v tomto věku asi ještě hrozivěji než později) a vcelku zajímavého detektiva, bylo by to s obsazením hodně špatné. Nicméně je možné, že to byl záměr a někomu se relativní uvěřitelnost celé situace bude zdát jako velmi významný klad, který přispívá té klasické film-noir bezvýchodnosti. Mě však nudila.(27.8.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace