Rodina policajtů III (TV film)

• Kanada

Family of Cops III: Under Suspicion

• slovenský

Rodina policajtov 3

Drama / Akční

Kanada / USA, 1999, 120 min

• 5150

Příjemné překvapení. Oproti předchozím dílům konečně dojde na nějakou akci, ty šíleně vyměklé dialogy z jedničky tu taky nejsou, takže k dokonalosti postačí už jen solidní zápletka a svižný děj. Stejně jako ve dvojce má jednu z hlavních rolí Joe Penny. Stopáž je okolo 90 minut.(9.7.2008)

Lepší než druhý díl, Bronson taky živější, celkově tento seriál až tak špatný není. Chybí tomu jen malinko lepší příběhy (hlavně 2.díl). Třeba si uvědomit že byli určené do televize. To že tady má jen 23 % je tím, že český divák zatím ještě neumí hodnotit filmy vždy správně. Na imdb ani jeden díl není pod 50 % Kazíme hodnocení těm kdo mají rádi Seagala, kazíme pověst vynikajících starých seriálů (Dallas, atd), kazíme hodnocení Schwarzeneggera, Stalloneho, a dalších. Mimochodem herečka ve filmu vedle Bronson, s kterou byli jakoby spolu, byla i ve skutečnosti jeho manželkou po Jill. Vzali se v 1999 2,5/5(4.6.2014)

• DaViD´82

Po podprůměrné jedničce, hrozné a strašlivé dvojce uzavírá tuto trilogii díl jednoznačně nejhorší. Dvě hodiny ničeho.(14.4.2005)

• hans500

Ještě horší než předchozí díly, a ačkoliv je zde tentokrát i trochu akce (tento díl může být jako jedniný oznáčován v žánru kolonkou akční), ale to ničemu nepomáhá, je špatně natočená. Scénář opět katastrofální, stejně jako režie. Hodnocení by měl být spíš odpad!, ale z úcty k Charlesu Bronsonovi tu 1* dám.(19.7.2009)

• Kimon

Bronsona z úspěšných let mám na plátně velmi rád, a snad i z jakéhosi sentimentu jsem schopný kouknout i na méně podařené či nepodařené snímky z jeho konce herecké kariéry. Ale když už i "poslední mohykán" ceskyhonza dává pouze dvě hvězdy, neodvažuji se zakoupit poslední, tedy třetí díl. Za ty předchozí dva jsem ten obolos obětoval, ale za třetí už raději ne. Vážně je mi moc líto, že tak dobrý herec nevěděl, kdy včas ukončit svou hereckou slávu. Při pohledu na jeho filmografii s úctou smekám, ale bolí mě srdce, když vím, u čeho skončil. Možná ta zákeřná choroba na konci jeho života ho stále tlačila k tomu, aby si dokazoval, že na to stále ještě má, ale opak byl bohužel pravdou. Přesto všechno má mou úctu.(17.5.2010)