Pošťák Pat (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 1981, 141x15 min

Chris Taylor

Kulvinder Ghir

Komentáře uživatelů k TV seriálu (63)

V dobách nedávno minulých, kdy nebyla zeměkoule propojena bezdrátovými technologiemi, byla pošta jediným spojením se světem. Popsaly se tuny papíru, nalepovaly s známky příslušných nominálních hodnot a za pár dní proběhlo: "klepání, cink a už psaní mám". Z takové doby pochází pošťák Pat, který sice považuje svou práci za velmi zodpovědnou, ale to mu nijak nebrání v tom, aby občas neznevážil uniformu skákáním panáka, pochrupáváním na mezi, sáňkováním nebo dokonalou ztrátou orientace v terénu.(23.6.2009)

• Jara.Cimrman.jr

Pošťák Pat žije v báječném světě, ve kterém jsou všichni hodní a pomáhají si. To je jistě úžasné, ale buď tento lehce infantilní seriál nikdo nesleduje nebo si z něj nejmladší neberou řádný příklad a to zas až tak moc dobře není. Nicméně jako dospělý divák musím ocenit, že Česká pošta má v Patovi zdravou konkurenci a její manažéři jistě bedlivě sledují, kterak se dají zlepšit již tak dokonalé služby občanům. Samozřejmě jenom těm hodným, kteří se nerozčílí při hodinových stáních u přepážky a netrvají na tom, aby zásilka byla doručena na adresu uvedenou na obálce.(26.6.2015)

Ta úvodní melodie byla prostě chytlavá(15.5.2013)

• Segrestor

Zasraný multikulti! Pak se to nacpe do pohádky pro nejmenší. Poštěvák Pet a jeho vesnička plná mongoloidů, downů, somálců a inuitů, chybí snad už jen rusáci. Ti všichni žijí své titěrné životy závislé na poště, na tom, co jim Pet doručí. Zápletky jak z nosu. Vietnamka je smutná, že ji nebyl doručen dort. Ano, v této Utopii se i dorty posílají poštou. A tak přijede holčička na vozíčku, aby ji utěšila. Kolem projde nějaký přemoudřelý černoušek, který vymyslí, že by to mohl zařídit ten jejich obecní poštěvák. A taky že jo. Zařídí to. Všichni se radují. Konec.(21.1.2014)

• MM_Ramone

Táto zvláštne animovaná anglická rozprávka môže zaujať naozaj iba batoľatá, ktoré sa tešia už len toho mála, že je to farebné a hýbe sa to. Snaží sa to byť náramne výchovné, ale pritom je to len nudné. Už od úvonej znelky je to trapas. Nesympatický "Poštár Pat" so svojim hnusným kocúrom chodí po mestečku plnom retardovaných obyvateľov. Pripadá mi to celé akési úchylné. A to čo má medzi očami ani neviem či je prerastený nos alebo stoporený penis. *(16.10.2009)

Pro předškolní děti jeden z těch lepších. Kráké přehledné příběhy přiměřené věku.(10.2.2014)

Ústřední melodii asi nikdo jen tak z paměti nevymaže, milé dětské animo... :-)(16.10.2009)

Synovi se to líbí, mě to moc nebaví, takže dohromady to máme za tři hvězdy. Nejvíc mě deprimuje ta úvodní píseň. Asi ten pošťák bude nějakej divnej. Mě to prostě nejde dohromady: "Pošťák Pat má náramný svět ... vstává brzy ráno, kocour mňoukne ano ... ". Asi masochista.(31.1.2010)

• MikeCool

TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 45% (2*) |(21.7.2013)

• Tigo

Pošťák za všechny prachy, jednu zásilku ztratí, druhou rozfláká... když veze živá zvířata, tak mu utečou. Je dobré seznamovat děti s realitou co nejdříve, aspoň je pak při posílání zásilek prostřednictvím ČP už nic nepřekvapí.(19.3.2015)

• Caelos

Pošťák Pat, pošťák Pat, pošťák Pat má nádherný svět...(28.6.2009)

Podle našeho šestiletého Honzíka "v jednom městě jménem Zelená Dolina je jeden pošťák, který rozváží dopisy. Má svýho kluka a má i svoji mámu. A trvá mu to dlouho, než dopisy všechny doručí. Ale vždycky vás to může zajímat."(11.8.2009)

• Larky

Pošťák Pat je spíš Popelář Pat...každý díl jezdí s odpadem!(13.7.2010)

• Ouwen

Bože proč mě tak trestáš ?(3.4.2011)

• Korbitch

Pošťák Pet, pošťák Pet, pošťák Pet nám veze fet!(23.3.2010)

"Pošťák Pat, Pošťák Pat,Pošťák Pat má nádherný svět.Vstává brzy ráno, kocour mňoukne ano....."-- geniální písnička. Je skvělé sledovat svět,kde největším problém je díra na cestě a následná objížďka.(12.5.2005)

Roztomilé, ne?(18.5.2007)

infantilnější než podobné, ale pořád koukatelné.(28.4.2009)

Bábková animácia "stop motion" inšpirovaná českými inovátormi filmového priemyslu. Poštár Pat, verný príslušník "Royal Mail", kráľovskej poštovej služby je nositeľom odkazu tejto organizácie so siahodlhou históriu, založenou Henrym VIII v roku 1516. Aj keď sú bábky neustále v pohybe, obraz na mňa pôsobí staticky (nedostatočná kreativita kamery) a taktiež mi chýba zmysel pre detail v porovnaní s českými rozprávkami rovnakého žánru.(12.8.2017)

• kaposlav

Dnes ráno som si pozrel jeden diel na komplet a musím konštatovať, že je to kresťanská propaganda a ešte aj megahlúpa.(23.10.2017)

• pankreminek

Další hodně průměrnej pořad z kouzelný školky.(5.2.2012)

<< předchozí 1 2 3 4