Reklama

Reklama

Pošťák Pat

(seriál)
  • Česko Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (více)

Obsahy(1)

Rodiče i děti jsou už napětím bez sebe. V Greendale se totiž chystá velký fotbalový zápas pět na pět. Jenomže Pat si nekopl do balónu už pěkných pár let a také Julian má obavy, že svůj tým zklame. Naštěstí jim přípravné zápasy poskytují dostatek příležitostí si své umění zlepšit. Ale dostane se Pat do formy včas, aby se z něj stala hvězda? Pošťák Pat a fotbalová horečka - Pošťák Pat a odfounutý drak - Pošťák at a dobře odvedená práce - Pošťák Pat a výměna práce (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (70)

petaspur 

všechny recenze uživatele

V dobách nedávno minulých, kdy nebyla zeměkoule propojena bezdrátovými technologiemi, byla pošta jediným spojením se světem. Popsaly se tuny papíru, nalepovaly s známky příslušných nominálních hodnot a za pár dní proběhlo: "klepání, cink a už psaní mám". Z takové doby pochází pošťák Pat, který sice považuje svou práci za velmi zodpovědnou, ale to mu nijak nebrání v tom, aby občas neznevážil uniformu skákáním panáka, pochrupáváním na mezi, sáňkováním nebo dokonalou ztrátou orientace v terénu. ()

Segrestor 

všechny recenze uživatele

Zasraný multikulti! Pak se to nacpe do pohádky pro nejmenší. Poštěvák Pet a jeho vesnička plná mongoloidů, downů, somálců a inuitů, chybí snad už jen rusáci. Ti všichni žijí své titěrné životy závislé na poště, na tom, co jim Pet doručí. Zápletky jak z nosu. Vietnamka je smutná, že ji nebyl doručen dort. Ano, v této Utopii se i dorty posílají poštou. A tak přijede holčička na vozíčku, aby ji utěšila. Kolem projde nějaký přemoudřelý černoušek, který vymyslí, že by to mohl zařídit ten jejich obecní poštěvák. A taky že jo. Zařídí to. Všichni se radují. Konec. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Pošťák Pat žije v báječném světě, ve kterém jsou všichni hodní a pomáhají si. To je jistě úžasné, ale buď tento lehce infantilní seriál nikdo nesleduje nebo si z něj nejmladší neberou řádný příklad a to zas až tak moc dobře není. Nicméně jako dospělý divák musím ocenit, že Česká pošta má v Patovi zdravou konkurenci a její manažéři jistě bedlivě sledují, kterak se dají zlepšit již tak dokonalé služby občanům. Samozřejmě jenom těm hodným, kteří se nerozčílí při hodinových stáních u přepážky a netrvají na tom, aby zásilka byla doručena na adresu uvedenou na obálce. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Táto zvláštne animovaná anglická rozprávka môže zaujať naozaj iba batoľatá, ktoré sa tešia už len toho mála, že je to farebné a hýbe sa to. Snaží sa to byť náramne výchovné, ale pritom je to len nudné. Už od úvonej znelky je to trapas. Nesympatický "Poštár Pat" so svojim hnusným kocúrom chodí po mestečku plnom retardovaných obyvateľov. Pripadá mi to celé akési úchylné. A to čo má medzi očami ani neviem či je prerastený nos alebo stoporený penis. * ()

Kwaichi 

všechny recenze uživatele

Bábková animácia "stop motion" inšpirovaná českými inovátormi filmového priemyslu. Poštár Pat, verný príslušník "Royal Mail", kráľovskej poštovej služby je nositeľom odkazu tejto organizácie so siahodlhou históriu, založenou Henrym VIII v roku 1516. Aj keď sú bábky neustále v pohybe, obraz na mňa pôsobí staticky (nedostatočná kreativita kamery) a taktiež mi chýba zmysel pre detail v porovnaní s českými rozprávkami rovnakého žánru. ()

Galerie (85)

Zajímavosti (2)

  • Vesnice Greendale, ve které pošťák žije, je inspirována skutečným údolím Longsleddale v Cumbrii. (Borrtex)

Reklama

Reklama