Ztraceni - Série 1 (série)

Dobrodružný / Drama / Fantasy / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

USA, 2004–2005, 17 h 43 min

Matthew Fox, Evangeline Lilly, Josh Holloway, Jorge Garcia, Terry O'Quinn, Naveen Andrews, Emilie de Ravin, Dominic Monaghan, Ian Somerhalder, Maggie Grace, Harold Perrineau, Malcolm David Kelley, Yoon-jin Kim, Daniel Dae Kim, L. Scott Caldwell, Fredric Lehne, John Terry, Christian Bowman, Dustin Watchman, William Mapother, Mira Furlan, Greg Grunberg, Madison, Kimberley Joseph, Jonathan Dixon, John Simon Jones, Veronica Hamel, Neil Hopkins, Michael DeLuise, Kristin Richardson, Billy Mayo, Andrea Gabriel, Scott Paulin, Navid Negahban, Nick Jameson, Keir O'Donnell, Victor Browne, Charles Mesure, Adam Leadbeater, Tamara Taylor, David Starzyk, Michelle Arthur, Jim Piddock, Robert Patrick, Jeff Perry, Susse Budde, Jayne Taini, Ron Bottitta, Swoosie Kurtz, Kevin Tighe, Lawrence Mandley, George O'Hanlon Jr., Zack Ward, Julie Bowen, Donnie Keshawarz, Jenny Gago, Mackenzie Astin, Daniel Roebuck, Beth Broderick, Michelle Rodriguez, Chard Hayward, John Walcutt, M.C. Gainey, Carter Jenkins (vyp.), Skye McCole Bartusiak (vyp.), Nick Tate, Lillian Hurst

Komentáře uživatelů k sérii (7)

Nejlepší, co jsem kdy v seriálové tvorbě viděl.(6.5.2017)

Seriál, který bortí tehdejší hranice a posunuje tento žánr dále. Výborně napsaných x charakterů, které se vryjí pod kůži i díky výborným flashbackům, které zapadají do hlavního scénáře. Zápletka je obrovsky poutavá a vyvolává mnoho otazníku do dalších sérií.......10/10(23.5.2017)

První série se od zbytku seriálu podstatně liší, ale to nic nemění na tom, že je jako celek výborná. Má takový specifický nádech, který ostatní řady nemají. Pravdou ovšem je, že od 12. do 17. dílu se tempo seriálu zastaví a až od 18. epizody se to zase celé rozjede. Nejlepší epizody série podle mě: Pilot, Walkabout, White Rabbit, Solitairy, Numbers, Deus Ex Machina, Exodus (všechny části).(20.8.2018)

Prvá séria LOST, seriálu, o ktorom som veľa počul, ale musel som najprv dopozerať všetky Stargejty a ine sajens-fikšion série... Takže som zistil, že je natočený seriál pred 14 rokmi, ktorý je proste úžasný. A ja si ho dávkujem postupne every day a teším sa každý deň na večer. Prvá séria je jednoznačne na 100%. Udržovaná úroveň napätia a tajomna je proste TOP!!! A Evangeline je jednuducho "k sežrání".(9.8.2018)

S hooodně přivřenýma očima dávám 4*. Starší, mezi lidma dost populární a známý seriál, který má poutavý námět a docela slušné provedení, sympatické postavy a hezké prostředí ostrova. Co mi tady hodně vadilo, že prvních 10 dílů se nestane absolutně vůbec nic a téměř každý díl zahrnuje třetinu stopáže flashbacky, které děj taky nerozvíjí. No a ve výsledku za 25 dílů první série se stane to, co by se dalo rozdělit na svižných 10. Druhá polovina seriálu, kdy se děj rozjel, ho naštěstí zachránila a doufám, že další série šlápnou na plyn a přitvrdí.(8.5.2019)

100%(29.4.2018)

Naprostá bomba, nejlepší seriál za poslední dobu. Flashbacky dokonale doplňují děj, které je postupně tvořen a vtahuje do světa tajuplného ostrova.(23.10.2017)