Malý princ (S05E04) (epizoda)

The Little Prince

Dobrodružný / Drama / Fantasy / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

USA, 2009, 43 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

Stejný případ jako 5x02. Flashforwardy sice nejsou špatné a mají své opodstatnění pro další vývoj děje, ale raději bych sledoval dění na ostrově, které je zajímavější.(20.8.2018)

9/10(12.4.2020)

Ach jo, tahle série už je úplnej poděl. Běhání v čase z jedné doby do druhé, do toho prostřihy do reálného světa mimo ostrov, kde už člověk pořádně neví ve které době se děj vlastně odehrává a upřímně už mě tato dějová linie přestala úplně zajímat a koukám regulérně tak, že přeskakuju jen na dění přímo na ostrově. Flashbacky do minulosti, díky nimž jsme se dozvídali o historii všech účastníků měly svůj smysl a pomáhaly v gradaci příběhu dění přímo na ostrově. Postupné odsypávání střípků informací bylo prováděno velmi rafinovaně a minulost tak byla propojována takřka až geniálně. Nicméně od čtvrté série, kdy tvůrci přehodili vyhýbku a flashbacky do minulosti byly nahrazeny skoky do budoucnosti mě tento krok začal značně vysírat. Upřímně nezajímá mě život účastníků zájezdu po záchraně z ostrova v reálném světě. Ne prostě nezajímá. Zajímá mě dění na ostrově a odhalování jeho mystérií. To je ovšem každým dalším dílem blbější a blbější, že se pomalu rozhoduju, jestli má smysl ve sledování seriálu pokračovat.(13.7.2019)

100%(29.4.2018)

„Thank you, Lord!.. I take that back!“ Vo flashforwardoch sa dali veci do pohybu, oveľa zaujímavejšie je však dianie na ostrove, ktoré vytvára na niektorých členov skupiny nielen psychický, ale neznesiteľný fyzický tlak známy už zo štvrtej série.(6.6.2020)