Vlastne jsem toto nechtel ani sledovat, ocekaval jsem ze to vypnu brzy,ale nakonec jsem byl i zvedavi na dalsi dil.Pekne , usmevne, lidske.Nejvice se mi libil dil druhy.I kdyz musim pripomenout dve sceny, ktere mi nezapadaly do deje ani atmosfery serialu.Prvni byla vuplne pohodove atmosfere, kdy cela parta jede na vodu se zniceho nic stane rekneme nehoda s lodemi,ktere jsou pripevnene na strese automobilu a pri prujezdu podjezdem se nachazeji vyse nezli zminovany podjezd a tudiz se nam velice lehce nici.Cele je to vsak natoceno pro mne jako horor a prichazi to uplne z cisteho nebe, kdy by to nikdo neocekaval.Dalsi bylo utopeni jednoho z hlavnich hrdinu na konci tohoto dilu, nechce se mi polemizovat proc se tak stalo, scenar jsem necetl ,ale prijde mi ze to tam urcite nebylo.Spise to byla inprovizace,ze byla potreba s hercem ukoncit spolupraci anebo nevo podobneho.Podobne sceny jsem hledal i v jinych dilech, ale uz jsem je nenasel.Zaverecny seskok padakem se tomu nepriblizil.Kazdopadne 4 hvezdy.(16.6.2006)

Som rozvedená, mám dve deti a vždy som chcela stihnúť vodu či isť na bike. Deťom sa nechce a ja nemám s kým - preto si to rada užijem aspoň pred telkou.(15.5.2005)

Výborný seriál o bezvadné partě lidí, které ztvárnili celkem neznámí herečtí nováčci stejně dobře, jako už zasloužilé hvězdy (Ivana Chýlková zde naprosto exceluje). Byla to skvělá podívaná, na každý díl jsem se moc těšila. Druhá řada už o něco malinko slabší, ale pořád bych u ní neslevila ze 4*. Takové seriály dnes potřebujeme, klidně bych zvládla i další a další pokračování. Bohužel se dnes s dalšími díly setkáváme jen u stupidních nekonečných seriálů komerčních televizí. Je to fakt škoda.(1.12.2008)

První série 4*, druhá série 2*. (4+2)/2 = 6/2 = 3*. Škoda těch pokračování, mohl to být povedený český rodinný seriál, takhle si dá za pár let možná ještě jednu reprízu a pak bude pomalu umírat... I když abych zas jen nehanil, vzhledem k dnešní české seriálové tvorbě, rozhodně ten povedenější příspěvek.(24.11.2008)

V dnešní době Pojišťoven, Ordinací, Vztahů a podobných zabijáků je tento seriál opravdu skvělý. Hrají v něm výborní herci a příběh s hudbou je taky dobrý. Proto musím v porovnání s ostatními českými seriály dát plné hodnocení. Škoda jen, že to má tak málo dílů. Pro mě jeden z nejlepších českých seriálů. [88%](26.10.2008)

• - Než se v 2. dílu vydají Radek s Ivanem hledat Lenku, táboří všichni na tzv. Soumaráku. Tam se posléze všichni vrátí. Kvůli vzedmuté hladině povodní se scéna místo druhý den ráno točila až za rok. (Elisebah)

• - Tento serál byl pro Adriana Jastrabana, který hraje "Losera" premiérou. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Kolik je Lence vlastně let by nemuselo být otázkou jen pro Ivana, ale vlastně pro každého, kdo letmo zahlédl její kartičku pojištěnce v záběru, kdy ji Ivan najde. Je tam totiž uvedeno Lenka Večeřová, ale rok narození 2000 (Zdroj: ČSFD.cz)