Super! Konecne, po dlouhy dobe, fakt dobrej serial pro celou rodinu.(23.1.2005)

• sator

Uvěřitelné jak pokora u Klause...(22.7.2014)

V dnešní době Pojišťoven, Ordinací, Vztahů a podobných zabijáků je tento seriál opravdu skvělý. Hrají v něm výborní herci a příběh s hudbou je taky dobrý. Proto musím v porovnání s ostatními českými seriály dát plné hodnocení. Škoda jen, že to má tak málo dílů. Pro mě jeden z nejlepších českých seriálů. [88%](26.10.2008)

Seriálová minisérie mě mile překvapila už prvními čtyřmi díly a renomé neztratila ani dalším kvartetem. Jako správné kvarteto tvůrci dobře poskládali herce, mezi kterými jasně triumfovala "holka pro všechno" Ivana Chýlková - postupně dokáže odrodit dítě, štěňata, vypořádat se s pubertálními potomky. Ve druhé sérii trošku nadsázka, přece jen ústupky dceři a jejímu Kvasničkovi, nebo role bernardýna zbytečně prvoplánové. Ale pohodový seriál, který si nehraje na vysoké umění a dokáže hlavně pobavit.(5.12.2008)

Po dlouhé době seriál, na který jsem se vydržela dívat, dost sice zachraňoval Zach, ale z novodobé (rozuměj cca posledních 10 let) české seriálové tvorby u mě jasná jednička...(4.11.2011)

• - V jedné scéně druhé řady seriálu se Alice Bendová stejně jako v první řadě měla svléknout. Točila ale již šest týdnů po porodu, takže se zrovna necítila fit a hlavně se prý zařekla, že už nikdy svá prsa neukáže. Pro nahou scénu režisér použil dublérku. [Zdroj: Super.cz] (hippyman)

• - Filmování probíhalo také na Vyšehradě, Rožmberku, v Kovářově u Českého Krumlova, Malšíně. (M.B)

• - Ve čtvrtém díle, kdy se na koních se Mikuláš (Roman Zach) a Bára (Ivana Chýlková) usmiřují, stojí opřeni o vozidlo a kolem projíždí skupina cyklistů, je možné v záběru vidět koně. Ten však v následujících záběrech mizí. (Chip89)