Já a Karel (TV film)

Krátkometrážní / Komedie

Česko, 1998, 24 min

Eduard Sedlář

I když nakonec nešlo o sestřih největších průserů mě a Karla ze základní školy, docela dobře jsem se bavil. Hlavně proto, že pár podobně debilních sázek jsem sám prohrál. Paralela s Dlouhým Míšou by tu byla i co se týče špitálu, ale na rozdíl od něj pro mě paradoxně znamenal úspěch. Nechal jsem se totiž sanitkou zavést zpátky na intr a tam dokonal dílo. Kamča se sice nejdřív děsně smála, ale pak jsme se oba divili tomu, co všechno se dá dělat s berlema. Lepší maturitní večírek jsem nezažil.(29.12.2014)

• Tommassi3

"To máte kliku, že nebydlíte vejš !!" ;)(18.12.2014)

• 6thSun

Hezká jmenovitá parafráze na film Karel a já. Tím ovšem veškerá zábava hasne.(3.6.2016)

• rt12

Žádná sláva.(20.5.2014)

• Radek99

Mimo aluzi na legendární českou černobílou protektorátní komedii s panem Plachtou nenabízí tahle krátkometrážní televizní miniatura vůbec nic...tedy mimo špatných herců (pan Oldřich Navrátil je onou jedinou čestnou výjimkou) a velmi slabého námětu...paralela člověk x kůň a člověk x pes je trochu málo, ne? Bakaláři meets Kameňák v laciném televizním kabátku...(27.6.2015)