poster

Já a Karel (TV film)

Krátkometrážní / Komedie

Česko, 1998, 24 min

Režie:

Eduard Sedlář
 • Radek99
  *

  Mimo aluzi na legendární českou černobílou protektorátní komedii s panem Plachtou nenabízí tahle krátkometrážní televizní miniatura vůbec nic...tedy mimo špatných herců (pan Oldřich Navrátil je onou jedinou čestnou výjimkou) a velmi slabého námětu...paralela člověk x kůň a člověk x pes je trochu málo, ne? Bakaláři meets Kameňák v laciném televizním kabátku...(27.6.2015)

 • Tommassi3
  **

  "To máte kliku, že nebydlíte vejš !!" ;)(18.12.2014)

 • RonaMidu
  *

  tenhle "vtipný kousek" je opravdu asi pro hodně nenáročného diváka,protože se mu nepodařilo ani mne zaujmout,ani pobavit,natož rozesmát,bohužel.....protože jsem si to pustila k žehlení a občas odbíhala do koupelny pro vodu,ani vlastně nevím,jestli ten psychiatr byl onen manžel,to by tak snad jedině mělo nějakou pointu(9.10.2018)

 • Pepinec
  ***

  I když nakonec nešlo o sestřih největších průserů mě a Karla ze základní školy, docela dobře jsem se bavil. Hlavně proto, že pár podobně debilních sázek jsem sám prohrál. Paralela s Dlouhým Míšou by tu byla i co se týče špitálu, ale na rozdíl od něj pro mě paradoxně znamenal úspěch. Nechal jsem se totiž sanitkou zavést zpátky na intr a tam dokonal dílo. Kamča se sice nejdřív děsně smála, ale pak jsme se oba divili tomu, co všechno se dá dělat s berlema. Lepší maturitní večírek jsem nezažil.(29.12.2014)

 • 6thSun
  *

  Hezká jmenovitá parafráze na film Karel a já. Tím ovšem veškerá zábava hasne.(3.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace