Reklama

Reklama

Přítel pod stromečkem

(TV film)
  • USA A Boyfriend for Christmas (více)

Obsahy(1)

Třináctiletá Holly Grantová má problém. Kamarádky Beth a Diane mají už dávno vyhlédnuté kluky a ona stále žádného. A tak ji napadne poprosit před Vánoci Santu, aby jí přítele nadělil pod stromeček. Jenže uplyne dvacet let, Holly je stále svobodná, dává přednost práci před rodinou a k pocitu spokojenosti jí přítel vůbec nechybí. A také už dávno na zázraky nevěří a na své holčičí přání před dlouhou dobou zapomněla. Jenže právě teď se Santa Claus dávný slib Holly rozhodl splnit. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Přestože Patricka Muldoona nemám rád od dob Melrose Place (a možná ještě víc od jeho role v Hvězdné pěchotě:)) jako Přítel pod stromeček byl překvapivě snesitelný. Možná to bylo vánoční náladou nebo dopoledním programem v televizi, kdy moje požadavky na kvalitu filmu nejsou tak velké... Jinak tradičně obyčejná a naivní pohádka, která však během vánočního období určitě neurazí. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele

"Jsem váš strýc Baloun a budu u vás bydlet."Tahle věta sice nepadla a Patrick Muldoon přinesl i stromek,ale hned jsem si na dvojici Šimek/Grossmann vzpomněl.Film nebyl nijak úžasný,ale dalo se na něj dívat bez toho,abych začal krvácet z vnitřních orgánů,a to beru po dnešních televizních zážitcích jako plus.Vcelku pohodová romantika s fungujícím příběhem. ()

Reklama

zdenny 

všechny recenze uživatele

Klasická hollywoodská romantická komedie s milionkrát ohranou stavbou a zápletkou. Je to ale vánoční film a myslím, že vánoční atmosféru navodit umí. Je zde i malá komediální dávka, rozložená celkem citlivě, takže se člověk nepopadá za břicho. Ale to mi na vánoční romantické komedii vůbec nevadí. Herečka v hlavní roli také nebyla z nejkrásnějších, ale byla příjemná a její herecké umění na film tohoto typu stačilo. Shrnuto, nedivím se celkovému hodnocení uživatelů, ale od vánočního filmu neočekávám nějakou duchaplnost. Neříkám, že to bylo úchvatné. Ale svůj účel to splnilo. ()

nash. 

všechny recenze uživatele

Včera konečně nasněžilo a tak to chtělo oslavit nějakou stylovou podívanou. Přítel po stromečkem je tradiční vánoční televizní zábava se Santou, nesplněným/splněným přáním, láskou, milostnými komplikacemi, nedorozuměním a happyendem. Jasně všechno už to tu bylo a jak to skončí je sice jasné už když to začíná, ale je to milé, a když za okny sněží, s večerem se za okny rozsvěcí vánoční stromečky a kolem sebe mám ty, se kterými je vám nejlépe, je to i díky sympatickým hercům, přesně to, co jsem si v tu chvíli chtěl a dokázal užít. ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Příjemný oddechový vánoční film, který neurazí a možná i zaujme. Celý film má pohodové veselé vánoční barvy a scenérie a navíc je zde i vcelku zajímavý děj. Pokud o Vánocích chcete nasát vánoční pohodu a zároveň relaxovat, tak tenhle film nabízí spojení obou těchto věcí do jedné. Já jsem byl spokojený, protože mne to dokázalo zaujmout a příjemně a pohodově mne tento snímek naladil. Nechybí zde ani pár vtipných momentů. Takže uděluji tři hvězdičky za pěkný nápad a dobře natočený vánoční snímek, kterých není o Vánocích nikdy dost. ()

Galerie (39)

Zajímavosti (1)

  • Dům, v kterém ve filmu bydlí rodiče od Holly, můžeme vidět i v jiném filmu televizní stanice Hallmark a to ve filmu Santa se žení (2005). (Pumiiix)

Reklama

Reklama