poster

Citizen Gangster

 • Kanada

  Edwin Boyd

Krimi / Drama

Kanada, 2011, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MartinezZ
  *

  Nudné kanadské asi-drama o partě průměrných lupičů, co se chvílemi skrývali, chvílemi beztrestně chodili světem a čas od času se jim lusknutím prstů podařilo utéct z vězení (???). Nehorázná nuda bez zásahu dramaturga, kdy nejlepší je až závěrečná scéna a následující vysvětlující titulky. To i ten náš Kájínek byl natočený zajímavěji.(26.10.2012)

 • Morholt
  **

  Nepovedený pokus Kanaďanů o klasickou gangsterku. A přitom téma a herci nebyli vůbec špatní. Naopak. Jenže to prostě nudilo a vůbec tomu neslušela sychravá atmosféra, která na mě působila až moc vyumělkovaně. Další šlápnutí vedle byl pokus o odlehčení, kdy byl hlavní hrdina během loupeží znázorňován jako vtipný a galantní elegán. Do celkového konceptu se to vůbec nehodilo a navíc byl vtip až příliš nucený. Škoda. 35%(7.3.2014)

 • SaNcHeZ_cz
  ***

  Čerstvý kriminální export ze země javorového listu nabízí příjemnou zábavu bez nutnosti podřizování nějakým hollywoodským schématům. Příjemná atmosféra, slušné herecké výkony se Speedmanem v čele, výborná hudba a špetka kanadské kriminální historie. V takové to podobě stačí říct jen jedno: proč ne? [70%](15.8.2012)

 • grizly007
  odpad!

  Ukrutná kanadská nuda. Jak to jinak nazvat? v Kanadě si prostě řekli "uděláme taky gangsterku" a udělali Céčko až to bolí. Rozpočet musel bejt asi hodně malej protože film na mě působil jako by to natočil někdo z Hallmarku. Scott Speedman a jeho herectví se mi nelíbilo. Jedinej kdo stojí za řeč je v hoooodně vedlejší roli Brendan Fletcher. Tento kluk má talent ale ani za boha nedostane šanci v mega filmu a tak je odsouzen hrát ve sračkách a pokud možno jen křoví. Nechápu. Kanada tak opět ukázala že na své sousedy nemá a mít nebude. Trochu mě překvapuje účast Briana Coxe. Ten snad bere taky všechno. Každopádně jsem to nedokoukal.(11.10.2012)

 • Fiftis
  *****

  Bavilo ma to od začiatku až do konca. Hudba hrala dokonale pri každej situácií, či už radostnej, alebo smutnej. Dej sa odohrával prevažne v 40.rokoch po vojne. Scotta Speedmana som videl hrať prvý krát a urobil na mňa veľký dojem. Výborný herecký výkon. Taktiež skvelý bol Kevin Durand, ktorý nepatrí medzi najvyhľadávanejších hercov, ale v žiadnom filme nesklame ani malou rolou. Jeden z filmov, ktorý si mám chuť pustiť hneď znovu.(15.11.2014)