V centre príbehu stojí zoznamovacia internetová hra s názvom Who are you?, v ktorej si hráči vyberajú partnerov a zoznamujú sa vo virtuálnom svete, napodobňujúcom realitu.
Hyung-tae je herný programátor, ktorý pracuje na tridsiatom poschodí najvyššej budovy v Soule, v spoločnosti, ktorej budúcnosť závisí od úspechu hry. In-ju, bývalá majsterka v plávaní, tvrdo pracuje v akváriu Sea World. Obaja sa nič netušiac stretávajú nielen v reálnom, ale aj vo virtuálnom svete hry pod identitami "Mello" a "Byulee". (ČSFD)

molotov

Romantický film o tvůrci internetové seznamovací hry, který najde svou lásku právě ve své hře. Největším kladem filmu je asi vynikající kytarový soundtrack, romantický příběh se vyvýjí celkem nenásilně a nevyděračsky, jako plus bych viděl i vypuštění jakéhokoliv prvoplánového humoru. Škoda že film se rozjíždí dost pomalu. Celkově vzato příjemný romantický film, který asi těžko někoho rozpláče, ale hezky se na něho kouká a ještě líp se poslouchá. ()

Pethushka

Kdyby tam bylo navíc ještě trošku vkusného humoru, řekla bych, že je to taková ideální romantická komedie. Takhle řeknu, že je to "jen" pěkná romantika. Kombinace reálného a virtuálního světa filmu hodně přidává na atmosféře a odlišuje ho od ostatních podobných kousků. Na Young Lee byla fajn jako vždycky, Seung Woo Cho to umí i lépe. Dohromady jim to ale tak nějak šlapalo. 3,5* a kvůli lehkosti se přikloním k vyššímu hodnocení. ()

sniper18

Je to dosť dobrý romantický film. Má veľmi dobrý príbeh o mladom programátorovi, ktorý spolu so svojimi kolegami pomaly dokončuje zoznamovaciu počítačovú hru, na ktorej stojí budúcnosť celej spoločnosti a práve majú skúšobné obdobie a tak sa prostredníctvom nej zoznámia s dievčatami, ktoré sa do skúšky zapojili. Mladík si vyberie partnerku, ktorá si na hru sťažovala a zisťuje, že je to bývalá úspešná plavkyňa pracujúca v tej istej budove a tak sa s ňou zoznamuje. Zapáči sa mu, lenže zatiaľ čo v skutočnom svete je pre ňu hlupák, v tom internetovom sa pre ňu stáva najdôležitejším človekom a tak chce mladík urobiť všetko preto, aby si ju získal aj v tom skutočnom. Spracovanie sa mi páči, obe hlavné postavy sú nadmieru zaujímavé, či už charakterovo, alebo odlišným prístupom k celej situácii a tak ma bavili ich osobné línie, ale aj spoločné scény, veľkým plusom je aj samotná počítačová hra s rôznymi funkciami, ktorá to celé v rámci žánru príjemne osvieži. Ale aj tak si ma najviac získal práve ten kontrast ich vzťahov, teda v reálnom živote a ich komunikácia cez internet, toto je veľmi dobre podané. Jedine by som čiastočne vytkol, že mi tu chýba ten správny žánrový náboj, vďaka ktorému by som postavám úplne fandil, aby im to spolu vyšlo, chémia medzi nimi nie je moc silná, ale nad to sa v tomto prípade dokážem povzniesť, keďže celý čas je to dostatočne zaujímavé a skutočne ma to bavilo od začiatku až do konca. Takže aj keď romantika nie je moc výrazná, ich vzťah ma bavil, navyše to občas spestrí aj nejaká vydarená vtipná situácia, sadlo mi to. Herecké obsadenie je výborné, perfektné hlavné duo v zložení Cho Seung-Woo a Lee Na-Young a poteší aj tých pár vedľajších postáv, obzvlášť jej kamarátka. Réžia a technická stránka sú na tom dobre, emocionálne si ma to síce nezískalo, ale inak sú všetky stránky dostatočne kvalitné, vizuál, atmosféra a získalo si ma aj to prostredie morského sveta, v ktorom sa pár častí odohráva. Takže síce v rámci romantického žánru to nie je úplne reprezentatívny predstaviteľ, ale pre mňa je aj tak hlavné, že ma to dosť bavilo, hlavne vďaka zaujímavej zápletke a výborným postavám, príjemný filmový zážitok. 75% ()

Ceres

Tak já tento film beru spíše jako reklamu na Building 63, kde bych se také rád podíval ze střechy na celý Soul, protože jinak nemá tento snímek skoro nic co nabídnout. Většina filmu mě nudila, byly tam i nějaké světlé momenty, ale ty negativní převažují. Ano, bylo to originální, ale i tak to není tak dobrý film ani náhodou. ()

terunka003

Zamilované, dobrá zápletka × nudně dlouhé, bez šťávy, většího napětí. Počítačová hra a simulace nacházení partnera byl dobrý nápad. Horší už bylo větší rozvinutí do nějakého děje. Navíc mi tam "maratonový chlapec" moc neseděl, ale zpíval hezky. Hlavní hrdince nechali nějakou tu tragišnost, jako nehodu při plavání kdy přišla o sluch. Celkem je to ale pohodově laděný snímek. "Chlap nesmí své matce říkat tři věci - že někoho zabil, je na chlapy a že má motorku." ()