poster

Zážitky Jeffa Corwina (TV seriál)

 • Česko

  Divočinou s Jeffem Corwinem

 • USA

  The Jeff Corwin Experience

Dobrodružný / Dokumentární

USA, 2001–2003, 29 h 5 min (Minutáž: 43–45 min)

Režie:

Jud Cremata

Hudba:

Andy Garfield

Hrají:

Jeff Corwin
 • Wysch
  *****

  Na tomhle dokumentárním seriálu jsem celou dobu ujížděl, dokud nepřesunuli už nevím jestli druhou nebo třetí řadu na všední dny dopoledne, kdy jsem umíral ve škole. Každopádně tak jako tak jsem si Jeffa Corwina příšerně zamiloval a jeho láska k hadům se do mě vpálila tak, že už je nepovažuji za ptáky bez koulí...(16.10.2009)

 • Tyler
  ****

  Pokud máte rádi netradiční dokumentární filmy s praštěným průvodcem, tohle dílko si nemůžete nechat ujít...Ne, vážně - Jeff vás nejen poučí, ale navíc se neskonale pobavíte nad jeho někdy vpravdě šílenými kousky (chytání čtyřmetrové anakondy v naprosto kalné vodě...vlastně hady má Jeff obzvlášť v oblibě - krajty, psohlavce, kobry, korálovce, chřestýše atd.). Prostě a jednoduše - zkuste to...(19.1.2005)

 • B!shop
  ****

  Hodne zabavnej dokument, v kterym navstivite spoustu zajimavejch mist, dozvite se spoustu zajimavejch veci, ale oproti jinejm se i budete bavit. Corwin, kterej vas provazi celym dokumentem je spravnej magor a v kazdym dilu dela spoustu silenejch veci. Kde jinde uvidite, aby se pruvodce valel s divokejma zviratama po zemi?(19.3.2005)

 • Shit
  ****

  Zábavnější dokument jsem ještě neviděl. Jeff Corwin z obyčejnýho dokumentu o všemožný havěti udělá svejma fórkama a různým blbnutím zábavu a přitom se dá ještě něco přiučit(10.7.2005)

 • Gemini
  ****

  Jeff rulez, co jinýho se k tomu dá říct?:) Seriózní komenty už tu jsou, takže si jednou užiju ten pocit napsat první věc co mě napadne:)(2.4.2005)