Děj filmu se odehrává na palubě letu boeingu 747 z Ameriky do Austrálie. Na palubě je však mezi cestujícími i několik únosců, kteří se chystají let překazit. Kapitán letadla John Master musí mít nervy z oceli, aby si s únosci za zády dokázal s poškozeným letounem předejít smrtelné havárii. Navíc, když nad Pacifikem řádí nenadálá ničivá smršť (oficiální text distributora)

ripo

K tomuto katastrofickému flimu výstižne pristane hodnotenie - katastrofa !!! Nechutne som sa narehotal hlavne na začiatku, kde v sťažených podmienkach pristáva lietadlo ( zdalo sa mi, že to bola len jeho veľmi nepodarená animácia ) na diaľnici a zaparkuje 1 centimeter od skríženého kamiónu s obrovským nápisom FLAMMABLE ...... To bolo fakt na posratie .... od smiechu .... ()

Wacoslav1

Kam zas jdete? vyrazim na lov a kolik vam zbylo naboju? jeste sest ale jich je jenom pet neuskodi kdyz usetrime! dalsi typicky wynorskiho projekt za ucasti pornoherce Antonia Sabata Juniora kdyz prekousnete ten zacatek a to pristani z digitalnim letadlem je to zetko tak co by kdo cekal naskoci uvodni titulky ala Wynorski s luxusni rytmickou hudbickou Neala Acreho ktera se mi fakt libila prichazi celkem v pohode likvidace puvodni posadky letadla a samotnej unos s neschopnyma teroristama strileni v letadle sem a tam a jednim stupidnejsim dialogem nez druhym nejvetsi slabinou filmu je druha pulka ve chvili kdy pornoherec Sabato Junior zlikviduje unosce nejrychlejsim tempem co sem snad v historii videl si asi tvurci uvedomili ze sou teprve v 50 minute filmu a o necem musi bejt ten zbytek tam to nastesti zachrani Pare ktery je tradicne v poho takze dam klasicky hodnoceni a to by nebylo aby to neskoncilo nakou uplno priblblou hlaskou vitejte na atolu neptun cili svatebnich cest do tichomori ()

topr harley

Sranda film, který se jinak ani hodnotit nedá. Musí se k němu přistupovat s jasným cílem, že jdeme spíš do parodie než do seriózního filmu, i když se tak po celou dobu tváří. Wynorsky zase řádil a jeho rukopis jde jasně vidět. Film je plný rádoby drsných hlášek a žánrových klišé, kterým se prostě u takových filmů nevyhneme. Doporučuji jenom pro skalní fanoušky podobných filmů. ()

Campbell

Tak si můžu zaškrtnout další Wynorského film. A zase jsem totálně unešen. Wynorski co ztrácí na příběhu či efektech, či lepších postavách, tak to zachraňuje zábavností(samozřejmě i hloupostí) naneštěstí si to sám Wynorski sám uvědumuje takže čím více hlášek či blbých scén do filmu dá tím jsem spokojenější. Příběh sice je blbej, ale prostě to neuvěřitelně baví, Sabato a Paré hrají přirozeně, efekty jsou slabé, ale člověk je prostě maximálně spokojen, a přijde mi celkem srandovní jak tenhle režisér začínal na atmosférické pecce Haunting of Morella a vyvinul se až sem, ale já jsem zato rád. ()

slatkac

Naprosto ůžasný příběh, skvělé herecké výkony, luxusní hudba, propracovaný scénář...myslíte že si dělám srandu?? Ne, to si Jim Wynorski dělá srandu. Beru to ale s nadhledem, tak proto ta 1*. ()

Damiel odpad!

Při sledování budete mít permanentní pocit, že jste to už někde viděli. Scénář působí jako slepenec pasáží z různých filmů. Nic vám nevyrazí dech, hrdinové jsou čitelní a obrat v jejich chování (rozmazlená dceruška) vycítíte na míle dopředu. To vše ještě podtrhuje několik nepříliš vydařených efektů – hned úvodní scéna nouzového přistání letadla je jako vystřižená z počítačové hry poloviny devadesátých let, až to do očí bije. ()

OG_Swifty

V téhle smršti se najde velká řada hrdinů - všechno zachránivší super voják a pilot (Neesonova atrapa), napravená rozmazlená dcera, nejlepší student medicíny na palubě letadla, chrabrý kapitán letadla, který přemůže levnou variantu Halle Berry s velkýma kozama, generál v bílým tričku a v džínách a také tříčlenný tým elitních stavařů runwaye jak z reklamy Caterpillar. Největším hrdinou v tom všem je ale samotný divák, který tuhle hrůzu přetrpí až do konce. Pro sebe si musím udělat poznámku, že Wynorski je nebezpečně velkým konkurentem mistra shitu Bolla. ()

MzK odpad!

To si jednou za čas pustím televizi pozdě večer a doufám, že bude "něco" dávat. jenže todle něco není nic. špatné herecký výkony, blbé scény, nesmyslné dialogy. Nejde dokoukat celé. ()

Johnny.ARN odpad!

Viac pekných dievčat a žiadna neukáže cecky?? Dokonca ani padoušky?? Ale je fajn si občas pripomenúť, ako vyzerali efekty v tom roku. ODPAD! ()

salfa72

Nebýt těch příšerných levných digitálních triků, šlo by o slušné akční béčko, jakých se v 80. a 90. letech točili desítky, možná stovky. . ()

AsylumFan

Druhý nejlepší film od Jima Wynorskiho, který nejen poučí, ale má dokonce i léčebné účinky. Úvodní nouzové přistání, kdy křídlo letadla nejprve bez problémů přepůlí ohromný železný stožár vysokého napětí, posléze, bez zjevného poškození, tímto křídlem ještě pozuráží asi deset dřevěných telekomunikačních sloupů podél silnice, je prostě geniální. Dále, mohutná přestřelka na palubě dopravního Boeingu mě poučila ve dvou dalších oblastech. Za prvé, že zásobníky libovolných střelných zbraní jsou prakticky bezedné. A za druhé, že pověsti o tom, že střelba uvnitř letadla může přivodit jeho zřícení, jsou pouze babské tlachy. Závěr tohoto povedeného filmu, kdy Boeing 747 po tom, co mu dojde palivo, pohodlně přistane a nezabrání mu v tom dokonce ani silný hurikán, natož nezpevněná přistávací dráha, zcela vyléčil moji fóbii z létání, která byla opravdu nesmyslná. Díky Jime, 100 %. ()

xaver

Smršť nad Pacifikem Další Céčková slátanina, která uráží intelekt normálního člověka a jeho vkus. Nicméně lidi jsou velmi různí (a to je dobře) a tudíž i názor na tento film je velmi různý. Málokdy se vidí tolik odpadu hned vedle 4*. Nic proti gustu. Jenom proto, že nerad házím filmy do kanálu, dávám se sebezapřením 1*. ()

Jacek odpad!

Tohle je prostě mazec. Nejostřejší je, že to promítají v autobusových linkách Eurolines - kde před tím nemáte šanci utéct... a blitlíky k tomu nerodzávají... ()

Horak odpad!

"V tomdletom máme rozdáno na betla, ale zvládl sem i horší kousky" říka hlavní hrdina filmu a nejde než nesouhlasit. Demence scénáře a doprovodné VGA efekty dělají z filmu obskurní podívanou céčkového střihu, plnou zbabraných klišé, při kterých se ovšem náramně pobavíte. Když už scénárista nevěděl kudy kam, tak začal vršit problémy, které musí hlavní hrdina vyřešit, aby měl film aspoň 80min. Prodlužování přístávací dráhy na atolu pomocí semtexu minutu před přistáním patří k nejpovedenějšímu. ()

MickeyStuma

Po úvodní dramatické scéně nouzového přistání letadla, u kterého se pousmějeme nad stupidními digitálními triky, se rozehraje vcelku povedený příběh o přepadení letounu, nouzovém přistání a silné bouřce. Nic naplat, jedná se o televizní film, takže velkorozpočtový biják se rozhodně konat nebude. Kromě levných speciálních efektů jsem hlavně trpěl nad tím, jak se všichni přiblble usmívají a chovají se, jako by byli někde na pouti. Scénář je tradičně šablonovitý a velmi předvídatelný. Nic, co by tu už nejednou nebylo. Přes ohromné klyšé a nereálnosti všeho možného se přesto na to docela dá s trochou vůle dobře dívat. ()