From Stargate to Atlantis: Sci Fi Lowdown (TV film)

Dokumentární

Kanada, 2004, 60 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

• Hellboy

Nepříliš zajímavý dokument natočený po 7. sezoně seriálu Stargate SG-1. Amanda Tapping je průvodkyní zákulisím, chvíli představuje historii seriálu, některé padouchy od Apophise a Anubise po replikanty, pak vykládá o tom, že se chystá spin-off, Stargate: Atlantis, dále mluví o tom, jak z O'Neilla udělali generála, Teal'kovi narostly vlasy a Daniel Jackson se "vypařil", jenže je to všechno hrozně nezajímavé a když se na dokument člověk podívá zpětně (já ho například viděl v roce 2010, tedy 6 let po uvedení), tak nemá naprosto žádnou informační hodnotu. Záběrů z natáčení je tady minimum. Je to spíše jen pouhá upoutávka, která měla diváky nalákat na tehdy nadcházející 8. sérii (a na Atlantis), ale jinak nemá žádný význam. A to píšu jako fanoušek Hvězdné brány - jen kvůli tomu ale tento naprosto zbytečný dokument přece nemusim hodnotit lépe.(11.4.2010)

Poměrně obyčejný dokument doprovázející start spinoffu. Nic víc.(10.1.2011)

Dokument, který říká mnoho ne až tak zajímavého o SG, ale otázky důležité a podstatné ohledně tvůrčích záměrů nevysvětluje. Amanda Tapping jako průvodkyně se stále snaží diváka nadchnout předhozením nějakého detailu, ale v rukách nemá ani esa, ani krále. 50% = 3-/5(26.8.2010)

Jako pravověrný fanoušek SG, SGU a SGA musím dát samozřejmě pět hvězdiček. Na druhou stranu je třeba říci, že už lepší dokumenty na téma SG vznikly.(17.12.2012)

60%(22.4.2018)