poster

Sex, lögner & videovåld

Akční / Komedie / Horor

Švédsko, 2000

Režie:

Richard Holm

Producenti:

Anders Ek
(další profese)
 • Campbell
  ****

  Strašná amatérská šílenost. Plno bizarních lidí a scén které dávají poctu béčkům a zároven je poměrně vkusně paroduje. Celou dobu jsem nevěřícně kroutil hlavou jak je možné něco takovýhleho natočit. Plno scén nemělo logiku ale prostě jsem se u nich smál jak idiot. Pár známých herců(většinou se jedná o nějaký výňatek rozhovoru) potěší. A maska Robocopa byla parádní. Tohle je prostě prdel jak sviň.(10.11.2012)

 • obitus
  ****

  Svedska poloamaterska zalezitost, znama hlavne kvuli tomu, ze jde o uplne posledni film Brandona Lee. Prvnich deset minut jsem se opravdu dost nudil a premyslel, proc je kolem toho takovy pokrik, ale zhruba od setkani hlavniho hrdiny s pritelkyni se film neuveritelne rozjizdi. Citace strida citaci, krev strika proudem a zabava prudce stoupa. Co se mi ale na tom libi nejvic je laska k filmum (hlavne beckovym) ktera z toho sala. Kdyz hlavnimu hrdinovi v souboji s partickou typku z Clockwork Orange dodava odvahy Arnold Schwarzenegger a on je pak hodne krvavym zpusobem zlikviduje citil jsem drobnou satisfakci. Commando je preci mnohem lepsi nez cokoli od Kubricka. Jasne, ne kazdej reziser je hned Jackson nebo Raimi, ale kdyby v Cesku jednou za dva roky vzniknul takovejhle filmik jsem spokojenej. A o cem to je? Hlavni hrdina pronasleduje nemeckeho teroristu ze Smrtonosne pasti, ktery se obcas meni v Robocopa. A taky tam soulozej Zelvy ninja. Zni to silene? Vsak si to sezente....(19.5.2005)

 • Luciaaas2
  ****

  Politik, Myslím, že Brandon Lee za to nemůže už od 93 roku, pokud zrovna nejsi znalec filmů a tohoto herce(2.7.2012)

 • Politik
  *

  Trapná parodie na Robocopa, hrůza. Brandon Lee nedělá slavnému Brucu Leemu moc dobré jméno, když se účastní takových amatérských projektů.(1.4.2011)