O kolečko víc

Screw Loose

Komedie / Romantický

Itálie, 1999, 85 min

• shantim

Takto špatnou komedii jsem již dlouho neviděl. Vtipy nevtipné, akční scény neakční, herci občas jen dělají, že hrají, obhroublý humor je tu samoúčelný. Škoda času. 30% hvězdiček(1.5.2009)

• frolish

Velmi zmiesane pocity. Momenty dobrych vtipov (scena v klastore) striedali take trapne chvilky, ked som sam so sebou naozaj bojoval, aby som to dopozeral do konca. Urcite ovela slabsie, nez reziserova skorsia komedia Mlčanie šuniek.(26.1.2011)

"Myslím, že mám infarkt. Zavolejte mému kardiologovi! Ale dejte pozor, ať ho nevyděsíte, má slabé srdce." Scénář napsal tradiční Brooksův spolupracovník Rudy DeLuca, a Mel Brooks hraje hlavní roli. Nicméně je to italský film a to berte jako varování. Na druhou stranu, když přimhouříte oči, tak se u téhle dost infantilní crazy komedie přece jen můžete pobavit, a to právě zásluhou Mela Brookse, který je v roli vyšinutého Jakea Gordona docela roztomilý. A přestože je to celkově průměr, některé jednotlivé scény (třeba poprask v klášteře Svatého ticha) jsou skutečně velice vtipné.(11.4.2003)