Rejected

všechny plakáty
Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Akční
USA, 2000, 9 min

Na jaře 1999 pověřil „The family learning channel“ Dona Hertzfeldta, aby vytvořil krátké promo sekvence do jejich vysílání. Šoty byly hotové za pět týdnů, ale stanice je všechny odmítla již během zkušební projekce. Později byl komplet těchto scének po názvem „Rejected“ nominován na Oscara a získal i dalších 16 cen. (J.Connor)

Jara.Cimrman.jr

Můj smysl pro humor evidentně pochází z jiné galaxie než ten, jehož vlastníkem je Don Hertzfeldt. Mně to zkrátka nepřišlo vtipné ani zábavné a tu hvězdu dávám spíš za množství nápadů, které mi nedávaly smysl při pohledu zepředu, zezadu, shora, zdola ani zprava. Jen při pohledu zleva mi to asi dvakrát smysl dávalo, ale to byl patrně optický klam. ()

H34D

Trošku Lynche a trošku Happy Tree Friends dalo vzniknout přiměřeně agresivní, místy úchylné, místy prapodivné a místy zdlouhavé podívané. Klidně bych v té "brutalitě" došlápl více na plyn... Tak jako tak finiš je dost originální! 6/10 ()

genetique

Hertzfeldt musí byť veľmi zaujímavý človek. Čudujem sa, že toto morbídno krvilačné a zároveň zábavné dielko dostalo nomináciu. No zároveň ani nie. Ale celé som to nezožral. 80%. ()

Le_Chuck

Krvácajúce obláčiky, vypichnuté oči, klub "šialených klobúkov" a ku koncu psychodisaster, čierna diera. Must see... ()

Stegr odpad!

10% - Asi tenhle druh zábavy nedokážu ocenit, pro mě je to jen zbytečná debilita, která vůbec nemusela bejt natočená... ()

jojinecko

Hetzfeldova kombinácia vtipu a násilia pripomína krátke skeče Billa Plymptona, až na to, že Hertzfeldova animácia je totálne infantilná. Komu sa páčilo napr. Billy´s baloon, bude ešte viac nadšený. Ja som sa bavil ohromne... geniálne a nápadité dielko!!!:) ()

HellFire

Tak je zcela zřejmé, proč kresby televize odmítla. Zaprvé nejsou vtipné, zadruhé nedávají smysl a zatřetí jsou plné násilí. ()

Handle

Nevím co to bylo, nevím co to mělo znamenat, možná jsem to ani nepochopil, ale vtipné mi to teda fakt nepřišlo... :) ()

BigDeal

Tieto surrealisticko absurdné scénky idú úplne mimo mňa (a to mám absurdný humor rád). Zaujal ma iba koniec, ale nie natoľko, aby napravil chuť po predchádzajúcich skečoch. Autor síce má môj obdiv za to, že nenatočil klasické reklamy podľa starých receptov, ale hrozne mi to pripomína dadaizmus v literatúre. A vytvoriť niečo dadaistické je podľa mňa najľahšia vec na svete, ktorá nemá nič spoločné s umením. Ale je možné (aj podľa hodnotení), že som mimo ja a na takéto "diela" som ešte jednoducho nedozrel. ()

Ajinka126

To snad nemohlo mít nominaci na oscara? Pominu-li tu "grafiku", tak se mi to ani moc nelíbilo. Až ke konci to teprve začně být zajímavý.. ale než se tam dostanete.. ()

Fabrinka

to je psycho,úplné psycho od začiatku až po koniec.. Ale smiala som sa skoro nonstop. Stojí zato tomu venovať tak málo minút. ()

ivishka

Jedno mínus bych našla - až příliš násilné a trochu nuceně udělané tak aby se člověk zasmál. Ale vtipné to bylo a hlavně uplně skvělé nápady to se mi moc líbí, že jsem nikdy nic takového neviděla a ten konec byl skvěle udělaný. ()

Céčko

Ty kresby jsou tragický (divím se, že někdo hodnotí je a dává vysoké hodnocení), já hodnotím ten "film" a to je bomba. ()