poster

Bukkyeong banjeom

 • Jižní Korea

  북경반점

 • anglický

  A Great Chinese Restaurant

Drama

Jižní Korea, 1999, 95 min

Režie:

Ui-seok Kim

Scénář:

Gyu-tae Park

Producenti:

Dong-gyu Ahn
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • tombac
  ****

  Sympatický korejský film o vzletu jedné malé rodinné čínské restaurace Peking jest staromódnějšího střihu, tudíž audiovizuálem neuchvátí, ale milovníka asijské kuchyně spolehlivě zaujme velkým množstvím záběrů, kdy se kamera podívá kuchařům "pod pokličku". Nechybí scény příprav, testování a dumání nad tou správnou kombinací ingrediencí, aby pokrm dostal tu správnou chuť. A samozřejmě symbolicky zvítězí tradice nad modernou v podobě dochucovadel. Zdeněk by měl z toho radost. :) 7/10(28.2.2010)

 • sanikope
  ***

  Ako už Tombac píše "Zdeněk by měl z toho radost" tak ja som mal taky. Inak v podstate veľmi simple príbeh o mladíkovi z vidieku ktorý prichádza do mesta zaľúbi sa, zachráni krachujúcu reštiku splatí otcov dávny dlh a odchádza v štýle ázijskych hrdinov- v tom najlepšom treba prestať. Príjemný pohľad do azijskej kuchyne pre kulinárov bonbonik pre fanušikov artu rozprávka na dobrú noc.(30.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace