poster

Michael Jordan: Air Time

Dokumentární

USA, 1993, 50 min

Komentáře uživatelů k filmu (7)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  Je to černé, neskutečně sympatické, má to přibližně šest vzájemně propletených rukou, místo kolenních kloubů to má pružiny, ignoruje to gravitační zákony a když se to rozhodne zakončovat, tak ten oranžový kulatý nesmysl ani nenapadne spadnout někam jinam než do koše? Michael Air Jordan! Neznám výjimečnějšího hráče basketu a jelikož v tomto snímku Michael komentuje sestřihy svých nejdůležitějších sportovních, životních, ale i filmových, seriálových a televizních vystoupení, tak jiné než pětihvězdové hodnocení u mě nepřipadá v úvahu, i když se jedná "jen" o část jeho kariéry do OH v Barceloně 1992. Zkrátka měřím přibližně tři a půl metru, ale ve výskoku jsem se nikdy nedostal nad spodní lem Michaelových trenýrek. Hluboká poklona.(9.8.2014)

 • Had6
  *****

  Michael Jordan + basketbal = 5 hvězdiček...(17.12.2005)

 • Spike23
  *****

  Dokumenty o Jordanovi nejsou ale vůbec fér. Basket jako takový už si těch 5 hvězd zaslouží, no a když se k tomu připlete ještě hráč, který pro mě vždy bude největší legenda a vzor, tak je celkem nedoceněné, že dalších 5 pro něj už dát bohužel nemohu :-)(3.11.2010)

 • dessa
  *****

  Majkl byl stejně nejlepší hráč basketu, už nikdo nebude takovej, ani Iversen, ani Wade, prostě nikdo. A tenhle dokument mapuje jeho kariéru od začátků až do doby natáčení dost dobře. Koš mi připadal jako obrovskej kýbl, kterej prostě nejde minout... Nemluvě o mrazení v zádech, když slyšíte: "What time is it? Gametime, huh!"(8.2.2009)

 • erapo
  *****

  Michael Jordan(23.11.2009)

 • Manson13
  *****

  "My name is Michael Jordan. I play professional basketball for Chicago Bulls. All things started in 1984 when..."(17.8.2007)

 • Luky-7
  *****

  Fenomén ...nejspíš víc než Wayne Vysoko nade všemi :)(21.4.2015)