Michael Jordan: Air Time

Michael Jordan: Air Time (video film) bývá řazen mezi nejlepší dokumenty o Michaelu Jordanovi. Dokument projde Jordanovou kariérou od roku 1984, ve kterém byl draftován do Chicaga Bulls, až do roku 1993, kdy byl dokument natočen. Najdete v něm sestřihy z nejdůležitějších zápasů, sestřihy nejlepších Jordanových basketbalových "kousků" a na konec se podíváte na jeho účast v Dream Teamu na OH v Barceloně (1992). (Imazol)

Jara.Cimrman.jr

Je to černé, neskutečně sympatické, má to přibližně šest vzájemně propletených rukou, místo kolenních kloubů to má pružiny, ignoruje to gravitační zákony a když se to rozhodne zakončovat, tak ten oranžový kulatý nesmysl ani nenapadne spadnout někam jinam než do koše? Michael Air Jordan! Neznám výjimečnějšího hráče basketu a jelikož v tomto snímku Michael komentuje sestřihy svých nejdůležitějších sportovních, životních, ale i filmových, seriálových a televizních vystoupení, tak jiné než pětihvězdové hodnocení u mě nepřipadá v úvahu, i když se jedná "jen" o část jeho kariéry do OH v Barceloně 1992. Zkrátka měřím přibližně tři a půl metru, ale ve výskoku jsem se nikdy nedostal nad spodní lem Michaelových trenýrek. Hluboká poklona. ()

Spike23

Dokumenty o Jordanovi nejsou ale vůbec fér. Basket jako takový už si těch 5 hvězd zaslouží, no a když se k tomu připlete ještě hráč, který pro mě vždy bude největší legenda a vzor, tak je celkem nedoceněné, že dalších 5 pro něj už dát bohužel nemohu :-) ()

dessa

Majkl byl stejně nejlepší hráč basketu, už nikdo nebude takovej, ani Iversen, ani Wade, prostě nikdo. A tenhle dokument mapuje jeho kariéru od začátků až do doby natáčení dost dobře. Koš mi připadal jako obrovskej kýbl, kterej prostě nejde minout... Nemluvě o mrazení v zádech, když slyšíte: "What time is it? Gametime, huh!" ()