Reklama

Reklama

Recenze (4)

Nin 

všechny recenze uživatele

Směšná televizní patlanina. Přehlídka všemožných klišé (drsňácký spisovatel/detektiv, krásná dívka v nesnázích, tajemná žena, naštvaný šerif, každou noc hustě prší...),100% předvídatelnost všeho děje i jednotlivých scén, postavy bez charismatu a odevšad skákající zoufalec s modrým obličejem jako šmoula a žlutými kontaktními čočkami. Řekl bych, že to je film dobrý ledatak pro ty nejmenší diváky, jež rodiče střeží před těmi "drasťáky"... jenže tahle generace už je asi fuč, takže... doporučuju koukat, jen pokud chcete vidět opravdu špatný film. (2/10) ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Televízna dobovka, pri ktorej som rád za tú krátku minutáž. Predpokladám, že viac by už bolo priveľa a tak aspoň snímok nestráca spád a vie aj príjemne postrašiť. ()

Koly 

všechny recenze uživatele

Kvalitní Curtisův horror, který žádného fanouška žánru určitě neodradí. Škoda že se Curtisovi nepodařilo lépe vyvážit film jako takový, protože co se například atmosféry týče, tak poslední třetina filmu je o třídu horší než třetina první. Jinak jde v rámci Curtisovy filmografie a zdařilý kousek. ()

Raziel_cz 

všechny recenze uživatele

Nepřiznaný třetí Kolchak. Stejný styl, opět dost podobná zápletka jako The Night Stalker a přeobsazené známé obličeje. Akorát hrdina je Kolchakova méně sympatická a nahláškovaná kopírka, nemá slamák a nemá šmrnc. Celkově pěkný malý horor s fajnovým záporákem, ale bez McGavina to jede spíš na volnoběh. ()

Reklama

Reklama