Pozdravuj na Broad Street

Give My Regards to Broad Street

Drama / Hudební

Velká Británie, 1984, 108 min

Jednu hvezdicku pridavam za dobrou hudbu. Dej slabsi, ale je to proste spis muzikal...(10.7.2003)

Trošku nesmyslný Paulův sen, tak si z dětství tento film pamatuju... Deštivá atmoška a "Mekáč".(8.9.2010)

• danecek24

42. Zlatý Glóbus za rok 1984 - nominace (1) - Nejlepší filmová píseň - "No More Lonely Nights" - Hudba a text Paul McCartney(22.12.2008)

Rozpočet $9miliónovTržby USA $1,393,501Tržby Celosvetovo $-(26.5.2009)

V případě filmu, kde hrají a zpívají Paul McCartney a Ringo Starr, první jmenovaný v hlavní roli, protože se jedná v podstatě o promo film ke stejnojmennému albu, nemůžu být objektivní. Zazní zde písně Beatles, i když je jich jen pár, ale jsou pořád krásné. Navíc je snímek pěkně absurdní a místy prostě hezky divný. Děj ale zaniká.(22.7.2017)

• - Ve filmu zazní v upravené verzi nejslavnější Paulovy skladby, které napsal pro Beatles : "Good Day Sunshine", "Yesterday", "Here, There and Everywhere", "Eleanor Rigby", "For None" a "The Long and Winding Road". (kosticka7)