Externí recenze k filmu (3)

  • Filmweb.cz (Kateřina Grosmanová) ****

    "Kromě fotbalových parádiček, krásných momentů při zápasech, výborně vystižené atmosféry hraní před několikatisícovým publikem, nesmlouvavých tréninkových podmínek, či rozmazlenosti hvězdných hráčů, si tvůrci dali záležet i na mezinárodním hereckém obsazení. A tak se tu vedle zajímavého Mexičana…" (více)

  • Kinema.sk (Vladimír Kurek) **

    "Film zo športového prostredia má v talóne neskutočnú devízu. Obrovské emócie, históriu šialených výsledkov a veľkých udalostí, mená gigantov. Možno vyznieva paradoxne, že práve najpopulárnejšia hra na svete - futbal - nemá to správne filmové zastúpenie. Nie, ani Shaolin Soccer a lá Hong Kong či…" (více)

  • Tiscali.cz (Tereza Kučerová)

    "Máte-li rádi fotbal a příběhy s dobrým koncem, nenechte si Góóól! ujít. Poctivě vyrobený film nabízí divákům odpočinkovou podívanou, která nepůsobí kýčovitě, ani neurazí. Přináší příjemný pocit jako zhlédnutí kvalitního fotbalového zápasu. Zajímavá zpráva na závěr: film je první částí třídílné…"

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace