Digimon Adventure tri. Kecui

• Japonsko デジモンアドベンチャー tri. 第2章 決意 (více)

Spinosaurus

Prostor, kde se v prvním díle budovala atmosféra, aby mohlo přijít opětovné setkání s digimony, zde nahrazuje nudné tlachání o ničem. Je to smutné, ale celých 75 minut by se dalo sestříhat tak do 20, kde by většinu tvořila závěrečná část. Digisvěta jsme se zde také nedočkali. Vysvětlení děje kdo, co s proč také ne. Už by to chtělo místo tajemných náznaků nějak nastartovat příběh, jinak skončí dřív, než k tomu vůbec dojde. ()

silentname

Ďalšie 4 epizódy z "Digimon Adventure Tri" opäť prinášajú to čo som chcel. Skvelé dialógy, dobrý humor, digimoni sú zlatí a súčasne sa vedia dobre biť. Epizódy sa asi najviac sústredia na Mimi a Joeyho. A aj ku koncu to bude mať svoj význam. Okrem toho sa tu otvára nová možnosť evolúcie, o ktorej nepoviem nič. Nechajte sa prekvapiť. Možno je to viac dialógové, ale mne to vyhovuje. Aj keď boli naši hrdinovia decká, tak akčné časti pre mňa neboli až tak zaujímavé ako práve spomínané dialógové. Pretože to buduje charaktery, predstavuje postavy a máme možnosť ich lepšie spoznať. Preto je skvelé vidieť ako sa Joe musí konečne správne rozhodnúť. Preto je super vidieť Mimi ako si uvedomuje svoje charakterové črty. A takisto by som to mohol povedať aj o konflikte, ktorý majú spolu Taichi a Yamato. Záver je pre mňa skutočne až desivý. Som zvedavý čo sa bude diať ďalej, lebo takto sa to skončiť predsa nemôže. Hodnotenie: A- ()