Jak se točil seriál Bratrstvo neohrožených (TV film)

The Making of 'Band of Brothers'

Dokumentární / Krátkometrážní

USA, 2001, 30 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (8)

Making of 'Band of Brothers' ukazuje v 30 minutách čo všetko museli podstúpiť herci, kde sa natáčalo,aké zbrane sa používali, rozhovory Spielberga,Toma Hanksa a mnoho ďalších vecí z natáčania.Pokiaľ sa vám lubil seriál BoB, tak si určite zožeňte aj tento dokument. 90% - 5*(13.1.2011)

Neskutečná produkce, u některých scén si až říkáte- WTF?! Jak to, že to v tom seriálu vypadá tak reálně, když je to přitom jen papír nebo dětské koupelové bublinky. A herci dostali dobře do těla, jestli si někdy zasloužili svůj honorář, tak určitě při natáčení Band of Brothers. A vsadím se, že na tohle natáčení vzpomínají všichni do jednoho dodnes.(18.11.2017)

Krátké, leč stručné.(16.11.2012)

Solidní podívaná do zákulisí nejlepšího válečného seriálu věch dob. Dozvíme se zde jak se realizovaly některé triky a taky jak natáčení a vše okolo vnímali samotní herci. Pro fanoušky BoB povinnost.(12.6.2010)

30 minut o tom, jak se dělal jeden z nejlepších seriálů vůbec. Ukazuje techniku, jakou se vše natáčelo, různé vychytávky jako jak se dělaly výbuchy, jak a z čeho byl použit sníh, jaká byla použita vojenská technika včetně úprav některých tanků a spousty dalších věcí, bez kterých by tento skvos nemohl vzniknout. Samozřejmě nechybí rozhovory se všemi důležitými postavami. Skutečně, dozvěděl jsem se zajímavé informace. Pro mě je Making of Band of Brothers jedenáctým dílem a nemůžu jinak než za plnou.(8.3.2011)

Kvalitní doplněk k výbornému seriálu, je hezké vidět s kolika maličkostmi si tvůrci dali záležet. Band of Brothers forever :)(13.3.2012)

Pěkný, fakt super. Moc se mi líbilo vidět jak se to všechno sehrálo :)(7.7.2010)

Fascinujúce zákulisie tvorby BoB a reakcie skutočných aktérov bojov 2. svetovej vojny na prvú premiéru serialu.(13.9.2007)