Útěk ze Zahrainu

Escape from Zahrain

Akční / Drama / Dobrodružný

USA, 1962, 93 min

Dobry akcny film o nahanackach v pusti, tempo nenudi ani chvilu, vladnu slusne dialogy, akurat skoda, ze Zahrain bola fiktivna krajina. 75 %(5.9.2017)

Partička se potácí pouští. Chvílemi je to nuda, chvílemi to docela svižně ubíhá. Závěr tomu ale dodal korunu, když poslední akční scénu udělal tak, že skrz písečná mraka nebylo vidět vůbec nic. Každopádně za tu dobrodružnost tři hvězdičky akorát.(18.10.2014)

• Streeper

Vůbec mě to nebavilo, očekávala jsem nějakou pořádnou akci, ale ani to jsem nedostala. Akční scéna, která je na konci není skoro vidět kvůli písku. Takže jsem docela zklamaná.(21.12.2014)

V 80s jsem to na VHSce měl hodně rád :) zkusim to najít a připomenout si to.(2.5.2015)

• Bredy65

Klasická hoňka pouští kde se lze ubránit dvěma obrněným pásákům s věžičkou s těžkým kulometem ve starém džípu s bednou Molotovových koktejlů. Dost jsem se nasmál a taky dost nudil. 52 let je 52 let.(14.10.2014)