poster

Jibeuro...

 • Jižní Korea

  집으로...

 • anglický

  The Way Home

Drama

Jižní Korea, 2002, 88 min

Režie:

Jung-Hyang Lee

Scénář:

Jung-Hyang Lee

Kamera:

Hong-shik Yoon

Hudba:

Yang-hee Kim
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kikuka
  ****

  Za to, že malý je aj tak šakal.(4.7.2008)

 • May
  ***

  Jibeuro diky sve detske naivite oplyva nezamenitelnym kouzlem, ktere i pres velice pomale tempo pozornost udrzi, a pres jasny zamer upozornït na moudrost, srdecnost a tu nejopravdovejsi babickovskou lasku nepusobi nijak krecovite. Nadherne scenerie, ticho a v klicovych momentech obcasne uplne vypusteni zvuku z obrazu jen podtrhuji prchavost okamziku a vsech na prvni pohled zdanlive nedulezitych momentu, ze kterych se sklada cely zivot.(18.11.2005)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $445,367Tržby Celosvetovo $24,952,738(14.9.2008)

 • molotov
  *****

  Cesta domů aneb jak se ze soulského spratka stal o něco menší spratek. Pomalý snímek téměř bez dialogů o sbližování dvou odlišných charakterů je krásně lidský, nevydírá a přesto dokáže když ne dojmout, tak přinejmenším pohladit po duši.(31.12.2011)

 • tombac
  ****

  Maminka je vytížena hledáním nové práce v Soulu, a proto zanechá na dva měsíce svého sedmiletého syna Sang-woa u jeho 77-leté babičky, která žije sama v odlehlé horské dědině. Najde si neuctivý a zhýčkaný velkoměstský kluk cestu k nemluvné, spartánským životem vycepované babičce? Klasický dějový půdorys střetu dvou generací a jejich pozvolného sbližování, proložený záběry - jak jinak - krásné korejské přírody. Hezký snímek, jenž mi svou křehkou dojemností a komorností připomněl poslední třetinu Yimouova opusu Riding Alone for Thousand of Miles a laskavostí "budhistický" Little Monk.(25.10.2006)