Beetlejuice (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Fantasy / Horor

Kanada / USA, 1989, 94x30 min

Tim Burton, Clive A. Smith

Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

• TheRaven

Hodnocení po pouhých pěti dílech první série, jejíž zbytek už jsem jen projel, ale nedokázal dál dokoukat. Něco to z Betlejuice má, ale je to příliš mdlé.(22.1.2010)

Seriál ponúka to, čo Burtonov výborný hit občas len naznačoval. Týka sa to hlavne Beetlejuicových premien na všemožné a možné. Viaceré nápady boli pre film z hľadiska trikovej technológie prakticky nemožné a práve toto nám seriál vynahradzuje ( teda ako väčšina animovaných seriálov točených podľa filmovej predlohy ).(19.1.2011)

Lepšie ako jeho filmový predchodca. Animované spracovanie tvorcov umožnilo zobraziť ich myšlienky oveľa strašidelnejšie a vierohodnejšie. Pamätám si ho ešte z detských, keď som ho pozerával na satelite. Aj keď nepatril medzi tie najobľúbenejšie, ak bol voľný čas, s radosťou som si ho pozrel.(14.9.2011)

Snad ještě lepší než film. Chytali jsme to na satelitu na RTL :-)(14.2.2009)

Pamätám sa na tento seriál z čias, kedy som sledoval Cartoon Network. Pripadal mi, (a stále mi pripadá) ako veľmi temný a surový animovaný seriál, ak bol človek zvyknutý na repertoár „cartoonu“. Rozhodne sa však nejednalo o žiadne sklamanie, ba naopak Beetlejuice veľmi pobavil, a poskytol témy , ktorých sa iné animáky stránili. Vo svojej zvrátenosti si seriál dokázal udržať morálku a následne aj diváka, vrátane mňa.(11.9.2009)

Neustále ma zaráža jedna vec - prečo má kreslený Beetlejuice nos ako David Bowie? :)(14.8.2010)

Nebolo to zlé, ako malý som to pravidelne sledoval a páčilo sa mi to, ale do top 10 by som to určite nezaradil a zrejme sa to nedostalo ani do žiadneho výberu určeného na noemovskú záchranu. Z mojej strany 3* - akurát.(26.2.2014)