Série(4) / Epizody(94)

Nepoučiteľne otrasný a nechutný Beetlejuice a goth girl Lydia sú najlepší priatelia, ktorí zažívajú rôzne dobrodružstvá na tomto aj onom svete (mestečko Peaceful Pines verzus Neitherworld). Seriál preberá niektoré reálie z filmu Tima Burtona, ktoré občas paroduje, no vo veľkej miere pridáva ďalšie. Objavuje sa tu aj množstvo špecifických vedľajších postáv z Lydiinho i Beetlejuicovho prostredia. (glamgirl)

TheRaven

Hodnocení po pouhých pěti dílech první série, jejíž zbytek už jsem jen projel, ale nedokázal dál dokoukat. Něco to z Betlejuice má, ale je to příliš mdlé. ()

corpsy

Seriál ponúka to, čo Burtonov výborný hit občas len naznačoval. Týka sa to hlavne Beetlejuicových premien na všemožné a možné. Viaceré nápady boli pre film z hľadiska trikovej technológie prakticky nemožné a práve toto nám seriál vynahradzuje ( teda ako väčšina animovaných seriálov točených podľa filmovej predlohy ). ()

Kwaichi

Lepšie ako jeho filmový predchodca. Animované spracovanie tvorcov umožnilo zobraziť ich myšlienky oveľa strašidelnejšie a vierohodnejšie. Pamätám si ho ešte z detských čias, keď som ho pozerával na satelite. Aj keď nepatril medzi tie najobľúbenejšie, ak bol voľný čas, s radosťou som si ho pozrel. ()

Richard_Ba

Pamätám sa na tento seriál z čias, kedy som sledoval Cartoon Network. Pripadal mi, (a stále mi pripadá) ako veľmi temný a surový animovaný seriál, ak bol človek zvyknutý na repertoár „cartoonu“. Rozhodne sa však nejednalo o žiadne sklamanie, ba naopak Beetlejuice veľmi pobavil, a poskytol témy , ktorých sa iné animáky stránili. Vo svojej zvrátenosti si seriál dokázal udržať morálku a následne aj diváka, vrátane mňa. ()

JesterKruger

No dobrá, seriál s animací ve stylu Dobrodružství ježka Sonica (Adventures of sonic the hedgehog), jehož filmovou předlohou je super hororová komedie Beetlejuice. Tenhle seriál je podobný spoustu dalším jiným TV seriálům z tohoto období, je sice fajn, ale, že by to bylo něco extrémně suprového? Jako je tu supr seriál, ale jen mi prosím neříkejte (Každý má jiný názor, a každý názor je důležitý), že tenhle seriál je lepší než jeho filmový předchůdce. ()

Vlad

Nebolo to zlé, ako malý som to pravidelne sledoval a páčilo sa mi to, ale do top 10 by som to určite nezaradil a zrejme sa to nedostalo ani do žiadneho výberu určeného na noemovskú záchranu. Z mojej strany 3* - akurát. ()

HyenaSheep

Já prostě Tima Burtona miluju. Jeho okatou fantazii a neotřelý styl, ovšem jeho filmový Beetlejuice, mě nějak zvlášť nenadchl. Ano, myšlenka zajímavá a originální, skvělý humor ale prostě to nemělo takovou šťávu, kterou jsem si představovala (už jenom z toho důvodu, že ,hlavní postava' je tam dohromady jen nějakých 20 minut). Kreslená verze mi již ovšem přirostla k srdci. Líbí se mi jak je zde povedeně ukázaný vztah mezi Beetlejuicem a Lydiou, a upřímně, pokud se doopravdy někdy v kinech objeví BJ 2, tak budu jen tiše doufat, že bude jeho příběh naladěný v podobné notě, jako byl tehdy kresleňák. ()