poster

Uchovat si tvář

 • USA

  Saving Face

 • Slovensko

  Zachovať si tvár

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2004, 91 min

Režie:

Alice Wu

Hudba:

Anton Sanko
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (23)

 • mira.l
  ***

  Předsudky jsou asi i v čínské komunitě v New Yorku 21. století tvrdě zakořeněné (chvíli mi trvalo, než jsem si domyslel, kde se to vlastně odehrává), takže to pro takového dědečka od rodiny musí být složité, dcera těhotná skoro v padesáti letech - otec neznámý, nebo si to dcera aspoň nechává pro sebe, vnučka-lékařka je lesba - no, musí to být nápor na tradice:). Mě teda Číňanky a Číňani přijdou tak nějak všichni stejní, filmy s nimi nějak nevyhledávám, tak jsem zpočátku trochu tápal, proč jsem to vlastně stáhnul (a ještě ve slovenštině:) ). Musím teda uznat, že nakonec se z toho vyklubal celkem příjemný, koukatelný film, tak nějak ze života, dívat se na to dalo, nicméně jednou asi stačilo.(12.7.2016)

 • Sharleen
  ****

  Toto bolo pred rokmi veľmi milé prekvapenie a po opätovnom zhliadnutí ma tento filmík znovu rovnako pobavil a dojal zároveň. Saving face..ako jednoducho sa to povie a aké tažké je to realizovať.. A o tom to je.(1.6.2014)

 • Keledaia
  *****

  Tohleto je věc, která mi přijde téměř nadpřirozená. Opravdu film o životě jako takovém... Nechci ho vůbec porovnávat s čímkoliv jiným, neboť je jedinečný. Mě se to prostě líbí, herečky jsou sympatické, příběh se střídá na vtipné vs. dramatické frekvenci a konec, překvapivě, pozitivní a optimistický. Prostě mě to dojalo :-)(25.2.2010)

1 2 následující >>
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace