poster

Loď duchů

 • USA

  Ghost Ship

 • Slovensko

  Loď duchov

 • Velká Británie

  Ghost Ship

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA / Austrálie, 2002, 91 min

Komentáře uživatelů k filmu (358)

 • kOCOUR
  *

  Jako parodie na žánrová klišé velice výživná záležitost, k plnohodnotné hororové áčkovosti však chybí...no, ehm, vlastně úplně všechno. Vezměte si pět libovolných hororů, jukněte na Dokonalou bouři a dostanete minimálně vše, co dokáže Loď duchů nabídnout... Je mi moc líto Karla Urbana, který si po Pánovi prstenů takhle ošklivě kazí reputaci...(1.2.2003)

 • POMO
  *

  Banda nulových charakterov behá po interiéroch lode a zažíva nepekné veci. Jedno ma na tomto filme fascinuje. Zakaždým, keď som si povedal "Tak ešte toto nech sa stane a okamžite odchádzam z kina!", do dvoch minút sa to stalo. Nielen, že sme to všetko už sto krát videli, ale ono je to ešte aj každou minutou zabíjané čoraz absurdnejšími a stupídnejšími zvratmi. Pri úvodných titulkoch som bol úplne kludný, pri záverečných rozčúlený - tomu sa povie emocionálne gradovanie! Jedna hviezdička len za tých áčkových hercov a rozpočet.(30.1.2003)

 • kleopatra
  *

  Spousta lekaček, ale žádný leknutí.(28.10.2004)

 • Gemini
  ***

  Po dlouhé době jsem se bavil u rádobyáčkového filmu se scénářem děravým jako řešeto. Rozhodně víc než u Sommersovy Chobotnice. O HODNĚ víc;) Hlavní zápletka se překvapivě vysvětlí, sice naprosto duchařsky šíleně, ale díky kabátu do jakého se to navléklo a díky sympatické hrdince přežitelně a přijatelně. Filmová hudba slušná, obzvlášť v pomalých pasážích, nicméně nevkus úvodních titulků a občasného řízného hardrocku nebo co to bylo, spolu s řadou malých logických nedostatků potopí Ghost Ship na 60%. Postavy netrousí žádné "zdrcující" hlášky jako v Chobotnici, jsou v podstatě nevýrazné, ale sakra, nechápu proč, ale líbilo se mi to i s tím koncem. Pohodová věc na kteroukoli roční a denní dobu, ale na žánrové škatule nedejte, bát se rozhodně nebudete. Jako horror Loď Duchů selhává, ale jako zábavka-rozprávka u mě vítězí.(6.7.2006)

 • Tosim
  **

  Pokud přežijete totálně nechutný úvod (vyjma stylově-nestylových titulků), čeká vás...zbytek nechutného filmu, který se v závěru strhne v nechutné a samoúčelné orgie a vyústí v trapnou historku o hamižnosti. Jak vypadá ona "šokující" pointa, můžete poznat podle těch uvozovek. Béčko nebéčko, úroveň je potřeba...(5.1.2004)

 • Tom Hardy
  ***

  Nikterak špatný horor, který je bohužel ve stínu letošního Kruhu (a Oka). Není to sice dvakrát originální a v logice je pár silných nedostatků, které jsou celkem podstatné, ale celkově vzato je to dobře natočený i zahraný nadprůměr...(2.4.2003)

 • Radyo
  **

  Neoriginální, nenápadité, nepřekvapivé - těmito slovy by se dal shrnout příběh Lodi duchů. Podobných "duchařin" už byly natočeny desítky, ne-li rovnou stovky. Dvě hvězdičky jen za účast Gabriela Byrnea.(22.12.2003)

 • Djkoma
  *

  Až neuvěřitelně jednuduše odhadnutelný snímek se silně béčkovým nádechem. Atmosféra není zas tak úžasná a celým filmem se hrne nelogika. Béčkové rozpadnutí, přehypovaný závěr a nutnost vysvětlovat dopodrobna unudí. Jediné co se mi líbilo byla hudba (a to hlavně při závěrečném "A takhle to bylo ....").(25.9.2004)

 • T2
  *

  Rozpočet $20miliónovTržby USA $30,113,491Tržby Celosvetovo $68,349,884║ Prevarená voda ostáva v tomto prípade len prevarenou vodou, horror čo nič nové neponúkne. /25%/(8.6.2005)

 • imf
  **

  Provařená videopultovka recyklující snad všechno co už jste v žánru viděli. Vystavět horor kolem mořeplaveckých klišé o ultradrsňácích (a ultradrsňačkách) a dochutit ho báchorkou o "lodi duchů", takhle páchnoucí naviják dneska snad nesežere nikdo. To že jde film do kin, považuji za hrubou urážku divácké inteligence ;)(16.3.2003)

 • mandes
  *

  rozpočet : $20 million tržby celosvetovo : $68,349,884(2.3.2007)

 • Dever
  **

  Soundtrack John Frizzell: 1. The Discovery ,2. Falling Apart ,3. The Arctic Warrior ,4. The Deal ,5. The Antonia Graza ,6. Welcome Aboard ,7. How's It Going Up There? ,8. Falling Through ,9. Touring the Ship ,10. The Marie Celeste ,11. I Saw A Little Girl ,12. No Unexpected Guests ,13. Bullet Holes ,14. Cabina Di Capitano ,15. Katie Appears ,16. Meeting The Captain ,17. The Bodies ,18. Francesca Appears ,19. The Freezer ,20. Finding Gold ,21. Work To Do ,22. Santos Dies ,23. My Little Box (for the film Ghost Ship) ,24. Go To Hell ,25. Bon Appetite ,26. Katie's Dolls ,27. The Ballroom Reverts ,28. Francesca's Theme ,29. Epps Meets Katie ,30. Survivor ,31. Katie Disappears ,32. The Fight ,33. Repairs ,34. Underwater ,35. Greer's Body ,36. Murphy's Body ,37. I Guess It's Over ,38. The Graza Explodes ,39. The Souls Ascend(19.5.2011)

 • Viktooorka
  **

  začátek mě tak hezky navnadil... ale po pár minutách moje nadšení přestalo.. ale je to slušně ucházející béčko :)(6.4.2009)

 • tron
  ***

  Solídny ghost ship horor. Zo začiatku pôsobivá atmosféra, následne béčkarsky nenápaditá, predvídateľná vyvražďovačka. Ale to lano nemalo chybu (čo vytušil aj režisér a tak ho potom pre istotu ešte zopakoval). Takisto henriksenovský Gabriel Byrne ako nekompromisný kapitán bol OK. Ďalšie neambiciózne, ale možno o to zručnejšie nakrútené dieťa produkčnej dielničky Roberta Zemeckisa a Joela Silvera, Dark Castle Entertainment (13 DUCHOV, GOTHIKA).(26.10.2004)

 • B!shop
  ***

  Nic moc originalniho, filmu s duchama je spousta, s duchama na lodi uz tolik ne, ale porad to jsou duchove. Pribeh neni uplne nejhorsi a hlavne tu je hodne slusna atmosfera. Herci nestoji za rec a hlavni duvod, proc se na tenhle film vzdy rad podivam, je tech par krvavejch a par nechutnejch scen, jiste, moc nich neni, ale i tak to stoji za to a pod 3* nepujdu.(20.7.2006)

 • monolog
  **

  je to sice pořádný nefalšovaný a stoprocentní béčko, ale není až tak špatný. tedy není tak hrozný do chvíle, kdy se duchové začnou ukazovat a zabíjet. kdyby všechno zůstalo jako předtím, byl by to mnohem lepší film (atmosféra a podobně). ale ve chvíli, kdy režisér natáhne pověstnou masku rudé smrti na divákovy oči, stává se z toho jen další vybíjená beze smyslu a důvodu. upřímně řečeno i výsledná pointa je pořádnej blábol. a je to škoda, rozjíždělo se to moc pěkně. třeba scéna na party je moc zajímavá a postupné objevování lodi taky. bohužel od zjevení duchů to nestojí ani za zlámanou grešli. a ještě je tam tak strašná (snad rocková?) hudba, že jsem si každou chvíli říkal, jestli nejsem na koncertu a kdy na mě vypadnou zlití a nafetovaní týpci.(22.1.2006)

 • Slasher
  ***

  Rozuzlení v závěru smrdí prostě příliš a nechá vás v nepřesvědčení, i tak si ale po dnešní vůbec první projekci nemyslím, že si ten film zaslouží pod 50% - pěkný prostředí opuštěný tajemný "lodi duchů", zhruba půlka herců má nějaký charisma, drží to pozornost i solidní napětí, úvodní plesová řezačka spolehlivě utkví. Koho ale sakra napadlo... škoda.(10.11.2018)

 • Boss321
  ***

  Náhodou to nebylo tak hrozné, jak se tu píše. Pár nelogických věcí tam bylo, ale celkem se mi to i líbilo.....(7.6.2010)

 • EdaS
  ***

  Nechápu vaše opovrhování, tohle je solidní BÉČKO. Kravina na kvadrát, ale odpočívalo se mi u toho příjemně.(3.12.2003)

 • pan Hnědý
  *

  Ani nevím, za co jsem dal 1 hvězdu. Odejít z kina v polovině filmu je jako vyskočit z okna rozjetého vlaku, ale tu jsem se málem obětoval (vyskočil) a nechal se roztrhat přes všechny betonové a železné předměty, které bych viděl naposled. Možná by s toho udělal Steve Beck nový "působivější" horor.(14.7.2012)

 • Shit
  ***

  No mě se to líbilo, na to jak to vypadá stupidně to je určitě docela překvapení. Samozřejmě že příběhů s vraždícími duchy už jsem viděl spoustu a ani tojle se moc neliší, ale dostal mě ten začátek, to byly slušný jatka a pěknej originální nápad, pak už je to sice nuda která je chvilkama odstraněna nějakou zajímavou lekačkou nebo zabitím a dokonce je to někdy i napínavý, ale to opravdu málokdy, taky se dalo mnohem víc využít potenciálu Gabriela Byernea, kterej je dobrej herec, ale tady to moc neukázal, sice je tam jako jedna z halvních postav, ale příběh je takovej že nikoho moc nevyzdvihne, ale i tak mě to celkově potěšilo a moje očekávání to zanechalo daleko zasebou, teda až na ten konec, kterej nebyl úplně nejlíp zpracovanej a možná by se dalo říct že byl až stupidní, ale přesto si to ty 3* zaslouží(1.7.2005)

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace