Loď duchů

V Beringově moři je nalezena luxusní zaoceánská loď Antonia Garza, která je z dosud nevyjasněných příčin od roku 1953 pohřešovaná. Na takovou loď má právo ten, kdo ji objeví a přiveze do přístavu. Nálezci se domluví, že si ji ponechají, což se později ukáže jako nejhorší rozhodnutí jejich života. Loď je opuštěná a poškozená. Začnou ji opravovat, a protože vraky nehledají jen tak z dobré vůle, ale pro peníze, zajímají se především o to, co na lodi je a co by se dalo zpeněžit. Brzy se ale začnou dít podivné věci. Jednotlivým členům posádky se na lodi začínají zjevovat přízraky. Cestou do přístavu se za podivných okolností začnou ztrácet členové posádky. Hrůza z neznámého nepřítele a boj o život promění jejich cestu v opravdové peklo. (TV Nova)

smrtubohem

Bál jsem se, že to bude hrozná slátanina, ale kupodivu ne. První půlhodinka velmi napínavá, potom to úrovní začne lehce sklouzávat dolů, ale ne nijak výrazně. Opět porovnám s Blair Witch a opět mi vychází, že Ghost Ship vítězí na plné čáře! Zdařilej, lehce oldschoolovej horor, za kterej se režisér stydět nemusí... ()

TerP

Scéna hned na začátku, kdy nějaká ''šňůra'' přesekne úplně všechny... Ne, děkuju, už jen tohle mě odradilo. Pak nesmyslný příběh, umírající a nějaký démon. Leda k dobrému spánku. ()

gotham

Stačí vidět trailer, který je opravdu celkem dobrý, ale je také v něm všechno podstatné a kvalitní. Nic dalšího totiž film již nenabízí, spíše je otázka, proč v této excelentní nudě hrají poměrně dobří a zkušení herci ( Byrne, Eldard, Harrington, I.Washington). Bát či leknout se u tohoto skvostu je opravdu umění stejně jako vydržet až do konce s vážným výrazem. 30% ()

Tinaa

Takový průměrný, až lepší béčkový film. Líbil se mi začátek, když jsem ani netušila o čem film bude a to krveprolití strunou jsem nepředpokládala, že se to vzniklo cizí vinou. Taky mi vyhovovalo, že ke konci Katie řekla "pojď, něco ti ukážu" a vlastně až tehdy se divák dozví, jak to doopravdy bylo, co se dělo. Do tý doby je každý ve vědomí, že to byla náhoda... no a konec, potápějící se loď s vyplouvajícími dušemi (scéna naprosto kvalitního filmu kupodivu), pěkný .. To byly části, které se mi líbily, ale celkově v tom filmu pouze chodí jedna parta po lodi a hledá čím by se obohatila a zjišťuje různé a další nepříjemnosti... všichni umírají. ()

George.Camel

Ačkoliv horor není mé nejoblíbenější filmové téma, film jsem viděl a musím říci, že zase není tak špatný, jak zde mnozí píší. Přeseknutí všech pasažérů ocelovým lankem se jen tak nevidí, akorát nesmysl byl, že po rozpůlení se někteří ještě smáli, hýbali, tančili, aniž by vykrváceli, což je nesmysl, že ... Trošku mi to připomínalo řežbu v Kostce. Ale celkově má film dobrou atmosféru a i přes mírné nedostatky lze hodnotit jako průměr. ()

heavy66

Další italský výletní parník v průseru. Tentokrát to ale kapitán pěkně přehnal. Vzít na palubu bandu duchů, kteří z cestujících i posádky udělají řezanku, to vůbec nebyl dobrý nápad! A pak to vylepšit partou lovců pokladů, kteří rychle začnou hledat, kde nechal lodní tesař díru! Nakonec je z toho celkem nekomplikovaná strašidelná pohádka, na kterou se dá dívat. ()

benedict

Docela dobrý,ale hádám,že se zloduchům nelíbily taneční kreace výletníků,tak to zarazili ocelovým lankem. Vskutku originální. ()

route60

Ty titulky na začátku vypadají jako že začíná nějaké love story a hned následuje vrchol celého filmu elegantní likvidace cestujících a následuje? nuda! a stokrát viděné klišé bez špetky napětí, Gabriel Byrne je fajn herec ale tady se vyloženě pachtí protože zkrátka nemá co hrát. ()

Hezonja7

Nikdo nechce natočit špatný film/horor ale někdy se to tak vyvrbí, prostředí zvolené vypadá lákavějc než zase nějaká chata uprostřed lesů, no Desmond Harrington nemůžu vždy hrát dobráka(Wrong Turn). ()

harycek

Pěkné bububu!! Jeden z mých prvních filmů na DVD takže i z trochou nostalgie dávám "tré kronor"!! Po opětovném zhlédnutí přidávám!! ()

walkingdead

Atraktivní téma, slušné obsazení... no a to je bohužel asi všechno kladné, co se o tomhle filmu dá říct. Béčkový "horor", který se nějakým omylem dostal do kin, bez pořádné atmosféry, bez pořádného děje a vývoje a s jen minimem zajímavých scén. Jako televizní film by to možná 3 hvězdy sneslo. ()

Rychloskot

Docela zábavné, má to příjemnou atmosféru horůrků ze začátku tisíciletí, zvrat v ději docela fajn. Nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo. ()

Šak

Tři hvězdičky za úvodní masakr ocelovým lanem a za slušné, ale značně nevyužité exteriéry lodi v kterých mohla být atmosféra mnohem mnohem lepší než byla. ()